Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı Dizisi Pamuk Kim? Gerçek Adı

Kuzey Yıldızı Dizisi Pamuk Kim? Gerçek Adı

Kuzey Yıldızı Dizisi Pamuk Kim? Gerçek Adı
Kuzey Yıldızı Dizisi Pamuk Kim? Gerçek Adı

Kuzey Yıldızı Dizisi Pamuk karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek adı İkra Güleç henüz daha 7-8 yaşlarında küçük bir çocuktur. Dizide kuzey ile Yıldız’ın 3 gün süre ile bakacakları çocuk oyuncu Pamuk dizide ilgi odağı oldu. Virüs salgını sebebi ile uzun bir ara veren dizi geçtiğimiz hafta ekranlara gelmiş ve diziye Pamuk isminde küçük bir kız çocuğu dahil olmuştu. Kuzey Yıldızı Çocuk oyuncu Pamuk ile dizi kaldığı yerden devam ederken izleyenler ise küçük oyuncuyu merak ettiler. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin iki ana karakteri olan Kuzey ve Yıldız gittikleri terapistte  küçük bir çocuk ile vakit geçirilmeleri önerilmişti. Bunun üzerine Yıldız hapishanede tanıştığı Pamuk ile 3 gün birlikte vakit geçirmek için onu yanına alır. Hep birlikte dışarıda vakit geçirmeleri hem Pamuk için hemde Kuzey ve yıldız için iyi bir terapi olacaktır. 
Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenilen dizide  Ersoy Güler bey yönetmenlik yapmaktadır. Çocuk oyuncu İkra Güleç ise dizide konuk oyuncu olarak Pamuk karakterine hayat vermektedir. Küçük oyuncu Pamuk karakteri ile Kuzey Yıldızı İlk aşk dizisinde rol alan İkra GÜLEÇ’e başarılar diliyoruz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler