Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba ve Berna Kaç Puan aldı?

Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba ve Berna Kaç Puan aldı? 

Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba ve Berna bu hafta elenen Sibel ve Emre'nin erine yarışmada yer alacak olan isimler oldu. Bu hafta Cumartesi günü yapılan finalde Emre ve Sibel elenmişti. Yarışmanın formatı gereği yarışmada hafta birincisi olduğu gibi elenen bir çift de oluyor. Yarışmanın ilk haftasında Boğaçhan ve Taylan en çok puanı alarak yarışmanın birincisi olmuş ve 10 Bin liralık ödül kazanmıştı.  

Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba ve Berna Kimdir? 

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Lezzet Düşkünleri yarışmasında elenen yarışmacıların yerine katılan isimler belli oldu. Bu hafta yeni katılan yarışmacılar Berna ve Tuğba kardeşler oldu. Berna şef olarak yarışmada yer alırken onun yardımcılığını ise ablası Tuğba yapacak. 

Lezzet Düşkünleri Tuğba Kimdir?

Lezzet Düşkünleri yarışması Berna'nın ablası Tuğba yarışmada kardeşinin yardımcısı olarak yer alacak isimdir. Kardeşi ile birlikte kafe işleten ikili yarışmanın iddialı isimlerinden olacağa benziyor. Lezzet düşkünleri Tuba İstanbul ilinde yaşıyor. Bebek semtinde kendilerine ait kafe işletiyorlar,.

Lezzet Düşkünleri Berna Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Berna Kimdir?
Lezzet Düşkünleri Yarışması Berna 

Lezzet düşkünleri yarışmasına 1 Haziran günü katılan Berna ve Tuğba oldu. Berna 14 yaşından beri aşçılık mesleği ile ilgileniyor.  İtalya’da eğitim almıştır. Bebek’te bir kafeleri vardır. Hızlı ve arklı tatlar konusunda kendisini geliştiriyor.

Lezzet Düşkünleri 1 Haziranda Berna ve Tuğba yarışmaya katılıyor. Yeni yarışmacıların ilk olarak  Şef Gabriele Sponza’dan 3.5 saat istemiş ancak buna şef sert tepki göstermişti.

Lezzet düşkünleri Berna ve Tuğba Kaç Puan aldı?

Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba
Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba ve Berna Kaç Puan aldı? 

Yarışmanın yeni yarışmacıları olan Tuğba ve Berna ikilisi yaptıkları yemekler sonrasında kaç puan aldıkları bu kısımdan sizlere duyurulacaktır.


Yorum Gönder for "Lezzet Düşkünleri Yarışması Tuğba ve Berna Kaç Puan aldı? "