Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Lezzet Düşkünleri Yeni Yarışmacılar Ali ve Hande Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Ali ve Hande Kimdir? 

Lezzet Düşkünleri 8 Haziran Pazartesi yeni gelen yarışmacılar Ali ve Hande ikilisi oldu. Cuma günü haftanın finalinde Pınar ve Doğa elenmiş ve yarışmadan ayrılmıştı. Ayrılan yarışmacıların yerine katılan isimler ise Ali Şef ve yardımcısı Hande oldu. 
Lezzet Düşkünleri Ali Kimdir?
Lezzet Düşkünleri Ali Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Ali Kimdir? 

Lezzet Düşkünleri Yeni Yarışmacı Ali şimdilerde  40’lı yaşlarda. Yurtdışı ve Yurtdıiında başarılı bir şekilde aşçılık kariyeri olan yarışmacı yardımcısı Hande ile bilikte 8 Haziran günü yarışmaya katılan isim oldu.
Lezzet Düşkünleri  Hande Kimdir?
Lezzet Düşkünleri Hande Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Hande Kimdir?

Lezzet Düşkünleri yeni yarışmacı Hande Ali şef ile birlikte yarışacak olan yeni yarışmacılardan birisidir. Daha önce aşçılık konusunda deneyimi olmayan Hande hanım ev hanımı. 

Lezzet Düşkünleri Ali ve Hande Hangi Yemekleri Yaptı?

Lezzet Düşkünleri yarışmasına yeni katılan Ali Şef be Yardımcısı Hande hanımın yarıştıkları günde yapacakları yemekler ve tatlılar bu bölümde sizlere duyurulacaktır. Haftalık ödül olan 10 Bin lira için ter dökecek ikili hangi yemekleri nasıl yaptı vipdizi.net adresinden öğrenebilirsiniz. 

Lezzet Düşkünleri Ali ve Hande Kaç Puan Aldı?
Ali Şef ve yardımcısı Hande hanımın yaptıkları yemekler sonrasında yarışmacılardan kaç puan aldığı ve sıralamada nasıl bir yer edindiğine buradan ulaşabilirsiniz. Lezzet Düşkünleri Tüm Yarışmacılar 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler