Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

LGS 2020 Sınav Sonrası Yorumları ve Soru Çözümleri

LGS 2020 Sınav Sonrası Yorumları ve Soru Çözümleri 

LGS 2020 Sınav Sonrası Yorumları ve Soru Çözümleri sınava giren milyonlarca adayın merak ettiği konular arasında yerini aldı. Liselere Giriş Sınavından Çıkan Öğrenciler sınavda çıkan sorulara doğru yanıt verip vermedikleri ile sınavda çıkan soruların doğru cevaplarını araştırıyor. Liselere Giriş Sınavı bu sene  Haziran Cumartesi günü yapıldı. Sokağa kısıtlı Çıkma yasağı ile birlikte öğrenciler iyi bir lisede eğitim görmek için ter dökecekler. 
LGS 2020 Sınav Sonrası Yorumları ve Soru Çözümleri
LGS 2020 Sınav Sonrası Yorumları ve Soru Çözümleri 
LGS 2020 Sınavı Sonrasında Soruların zorluk ve kolaylık dereceleri hakkında yorumlarınızı sitemizden yapabilirsiniz. Liselere Geçiş Sınavı 20 Haziran Cumartesi günü iki oturum şeklinde yapılacak. İlk oturum saat 09:30’da başlayacak ve 10:45’de tamamlanacak. 45 dakikalık ara sonrasında öğrenciler ikinci oturum için saat:11:30’dan 12:50’ye kadar ter dökecekler. Toplamda 90 soru sorulacak öğrenciler sınav sonrası aldıkları puan tahminlerini hakkında yorum yapmak ve sınavda çıkan soruların çözümlerini sitemizde bulabilirler. 

LGS 2020 Sınav Sonrası Yorumları 

Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Öğrencilerin rahat bir şekilde sınava girmeleri ve pandemi dolayısı ile 20 Haziran 2020 Cumartesi günü 09.00 ile 15.00 saatleri arasında tüm Türkiye’de sokağa çıkma yasağı uygulanacak. 
20 Haziran 2020 Cumartesi yapılacak olan Liselere Giriş Sınavında ilk oturumda öğrencilere 20 Türkçe , İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük dersinden 10 soru Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinden 10 soru yönlendirilecek. Ayrıca öğrenciler Yabancı Dil dersinden ise 10 soru olmak üzere toplamda 50 soru yöneltilecek.20 Haziran cumartesi günü yapılacak olan ikinci oturumda öğrencilere Matematik ve Fen Bilimleri alanlarından 40 soru sorulacak. 

LGS 2020 Sınav Soru Çözümleri 

Lgs Soru Ve Cevapları! LGS 2020 Soruları! LGS 2020 Cevapları! Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınladığı anda haberimizde olacak.
Lgs Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
LGS sonuçları, 16 Temmuz tarihinde ilan edilecek. 16 Temmuz 2020 tarihinde https://www.meb.gov.tr internet adresine girerek sınav sonucunu öğrenebilirsiniz. Öğrencilere sınav sonuç belgesi posta yoluyla gönderilmeyecek.
LGS hatalı veya yanlış soru,

LGS 2020 Hatalı ve Yanlış Soru Var mı ?

Milyonlarca öğrencinin bugün girdiği sınavda çıkan sorular arasında hatalı veya yanlış soru olup olmadığı merak ediliyor.  

Sözel Bölüm Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı İçin TIKLAYINIZ


Sayısal Bölüm Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı İçin TIKLAYINIZ

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler