Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor 20 Haziran Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 20 Haziran Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2020 yarışmasında 20 Haziran akşamı yapılan Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan isim Cemal Can Oldu. Cemal Can Eleme adayı için Evrim’in ismini verdi. Öte yandan Cemal Can dokunulmazlık oyununda kazandığı ödüle Barış Yasin ve Nisa’yı götürmek istediğini beyan etti.

Dokunulmazlık oyunu Kırmızı ve Mavi takımlar arasında kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Dün yapılan Ödül oyununu Kırmızı takımda yer alan Sercan, Elif, Evrim ve Berkan kazanmıştı. Moralleri yüksek olan ve karınları tok bir şekilde dokunulmazlık oyunu oynayacak olan kırmızı takım 20 Haziran da favori olacaktır.

Survivor 20 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kırmızı Takım ve Mavi Takımlar arasında kıyasıya bir mücadeleye sahne olacaktır. Parkurların artık yarışmacıların sakatlanmasını engelleyecek şekilde biraz daha yavaşlatılması beceri ve atış oyunlarına olan kabiliyeti artırdı. Dikkat edildiğinde bayan ve erkek yarışmacılar artık parkurları ya aynı zamanda yada bir kaç saniye fark ile tamamlıyorlar. Sonucu ise genelde atışlar belirliyor.

Survivor 2020 113. yeni bölüm fragmanı İzle

Mavi Takımda yer alan Yasin , Cemal Can, Barış ve Nisa dün yapılan ödül oyununda kaybedince hem güzel bir geziden hemde nefis yemeklerden olmuştu. Karınları aç olan Mavi takım bakalım dokunulmazlık oyununda nasıl bir performans sergileyecek. 
Survivor 20 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı
Survivor 20 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.