Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2020 Son Bölüm Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?


Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takımın kazandığı yarışma hayranları tarafından oldukça merak edildi. Sevilerek izlenen yarıma programında dün yapılan dokunulmazlık oyununu Kırmızı Takım geriden gelmesine rağmen kazanmayı başarmıştı.

Çeyrek Final öncesi son takım dokunulmazlık oyunu Pazar günü yapılacak. Takımların oldukça hırslı mücadele verdiği yarışmada önemli kararlar da alındı. Sakatlıkların artması sonucunda Acun Ilıcalı oyun hızlarının biraz daha yavaşlatılacağını vurguladı. 

Dün yapılan Dokunulmazlık oyununda Mavi Takım 9-3 önde olmasına rağmen bu skoru koruyamadı ve 9-9 a gelen yarışta 10-9 yenilerek dokunulmazlık oyununu kaybetmişti. Mavi takımda Elif yarışmada sakatlandı ve durumu artık emar sonuçlarına kaldı. 

Survivor 2020 14 Haziran Pazar günü dokunulmazlık oyununu eğer Mavi Takım Kaybederse adayların tamamı bu takımdan çıkacak. Mavi takımda bu hafta kaptanlıkta Ardahan yer alırken takımda Yasin, Sercan,  Elif  ve Evrim yer alıyor. 

Dün yapılan Ada konseyinde Yasin Evrim'in ismini yazarak 'Canım Seni Yazmak İstedi' dedi. Ardahan ise Yasin'in ismini yazarak 'Gitmeyeceğine İnanıyorum' dedi. Sercan ise ada konseyinde Ardahan'ın adını yazarak 'Kaptan olarak sorumluluk alacağını istediğini ve kendisini yazmasını istediğini' söyledi. Son olarak oy kullanan Evrim ise Ardahan'ın adını yazdı. 

Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?


Bugün yapılan Dokunulmazlık oyununu tahminlerimize göre kazanan takım Mavi Takım Olacaktır. Her ne kadar dün yenilseler de 9-3 lük skor ile yarışmada oldukça hırslı ve iddialı olduklarını gösterdiler. 

Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?
Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Yorum Gönder for "Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?"