Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor 21 Haziran 114. Bölüm Eleme Adayı Kim Oldu

Survivor 21 Haziran 114. Bölüm bu akşam ekranlara gelecek. Yarışmada bu akşam bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bireysel Dokunulmazlık oyunu ile devam eden mücadeleler oldukça renkli yarışmalara  sahne oluyor. Dokunulmazlık oyununu kazanan bireysel aday eleme potasına bir adayı gönderme hakkı kazanıyor. Bunun yanı sıra birde 3 arkadaşını günün ödülüne dahil etme hakkı kazanıyor. Dün yapılan dokunulmazlık oyununu Cemal Can kazanmış ve eleme potasına Evrim’i gönderdi. 

Survivor 114. Bölüm Bugün Eleme Adayı Kim Oldu?

Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Survivor 2020 de  dün yapılan bireysel dokunulmazlık oyunu ile birlikte bugün ve yarında aynı şekilde dokunulmazlık oyunu oynayacak. İsmi Cemal Can tarafından söylenen Evrim’in artık dokunulmazlığı kazanması sadece kendisine rakip olarak birisinin ismini söylemesinden ibaret olacak. Diğer yadan tanıtım fragmanında Elif’in ağlaması acaba eleme adayı mı oldu sorusunu akıllara getirdi. Tersi bir durum da olabilir tabi. 
Survivor 21 Haziran 114. Bölüm Eleme Adayı Kim Oldu
Survivor 21 Haziran 114. Bölüm Eleme Adayı Kim Oldu

Bireysel Dokunulmazlığı Elif kazanmış ve bir ismim söylerken göz yaşları akmış olabilir. Yarışmanın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı Büyük SMS oylamasının sona erdiğini ve sıralamanın belli olduğunu vurguladı. 

Survivor 21 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Bugün yapılan bireysel dokunulmazlık yarışı artık bireysele döndüğü için tahmin etmek oldukça güç. Dünkü yarıştan performanslara baktığımızda yarışmacıların performanslarının birbirlerine oldukça yakın olduğu görüldü. Bugün yapılacak oyunda her yarışmacının şansı var.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler