Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim,Sercan

Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim, Sercan

Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim, bu hafta yapılan bireysel dokunulmazlık oyununda isimleri söylenen yarışmacılar oldu. Oldukça ilginç bir dokunulmazlık haftasının geride kaldığı yarışmada Sercan eleme potasına Nisa’yı yollarken diğer yandan iki dokunulmazlığı da kazanan Cemal Can ise ilk dokunulmazlıkta Evrim 3. dokunulmazlıkta ise Sercan’ı eleme potasına gönderdi. Yarışmada 3 dokunulmazlık oyunu sonrası eleme potasına giren 3 aday 23 Haziran salı akşamı aldıkları SMS oylarına göre belirlenecek sonuçlara göre adaya veda edecek isim netleşecek. 

Survivor 23 Haziran Oyunu Kim Kazandı?

Yarın akşam yapılacak olan ödül oyununu sonrasında bir aday adaya veda edecek. Yarın elenen aday ile birlikte yarışmada artık 7  yarışmacı kalacak. Bu haftaki eleme adayları arasında adada anlaşamayan Evrim ve Nisa eleme potasında yer alırken Cemal Can bu ikilinin yanına birde ….. gönderdi. Dokunulmazlık oyunları  sonrasında aslında ödül veya iletişim oyunu çok fazla heyecana sahip olmasa da yarışmacılar için oldukça hırslı geçmekte. 23 Haziran Salı yapılacak olan yarışmada performansı ile göz dolduran Cemal Can, Nisa ve Sercan favori adaylar olarak gösterilmekte. 
Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim,Sercan
Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim,Sercan
Survivor 23 Haziran Evrim’mi Elendi? 
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Survivor yarışmasında ağlamaları ile yarışmaya damga vuran yarışmacı evrim olmuştu. Yarışmanın son bölümlerinde artık diğer yarışmacılar tarafından da gitmesi gerektiği vurgulanan Evrim bakalım SMS de nasıl bir sıralamada yer alacak. 23 Haziran Salı yapılacak olan SMS sıralaması sonucuna göre Evrim adaya ya veda edecek yada devam diyecek. Cemal Can ilk yapılan Bireysel dokunulmazlık yarışından sonra Evrim’in ismini söylemişti.
Survivor 23 Haziran Nisa’mı Elendi?

Yarışmada Çek’ya dan katılan ve eksik Türkçe’si ile zaman zaman küsmeleri ile de yarışmada adından söz ettiren Nisa bir diğer eleme adayı. Sercan tarafından ismi söylenerek Eleme Potasına gönderilen Nisa ise Sercan’ın kendisinden intikam aldığını söyledi. Nisa yarışmaya oldukça geç adapte olan ancak hızı ile son anlarda favori olan yarışmacılar arasında yer alıyor. Survivor 2020 23 Haziran Adaya Nisa’mı Veda edecek hep birlikte göreceğiz. 
Survivor 23 Haziran Sercan’mı Elendi?

Son olarak yapılan 3. bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can herkes tarafından beklenen 3. eleme adayı için Sercan’ın ismini verdi. Survivor 23 Haziran Sercan, Nisa ve Evrim ile birlikte eleme potasına giren isim oldu. Oldukça merak edilen SMS sıralaması oldukça merak edilen konu oldu.

Vipdizi.net Tahmini Survivor 23 Haziran Elenen İsim Evrim Olacak…..
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler