Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı kazanan ismin kim olduğu ve eleme potasına kimi gönderdiği yarışma hayranlarının merak ettiği konular arasında yerini almış durumda. Tv 8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışmasında sona doğru gelinirken yarışmada artık 7 kişi kaldı. Dün yapılan Bireysel Dokunulmazlık oyununda kazanan isim Sercan olmuştu. Sercan Ada Konseyinde herkesi şaşırtarak Nisa yerine Berkan’ın ismini söyledi ve artık yarışmada strateji yapacağını vurguladı. 

Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı? 

28 Haziran Pazar günü yapılan Bireysel Dokunulmazlık oyununda üzücü bir olay da yaşandı. Kötü bir şekilde düşen Yasin muhtemelen ufak bir sakatlık yaşadı ve dokunulmazlık oyununu kazanamadı. Öte yandan dün yapılan dokunulmazlık oyununda Sercan ile Finale kalan Berkan bugün yapılan oyunu kazanır ise bakalım kendisini potaya gönderen Sercan’ın mı adını yazacak. Tüm bu bilinmeyenler arasında Survivor sona yaklaşırken oldukça heyecanlı olmaya başladı. 
Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı? 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Yarışmada kalan isimler arasında Yasin, Sercan, Berkan, Cemal Can, Nisa, Elif ve Barış arasında kıyasıya bir dokunulmazlık oyununu bu akşam hep birlikte izleyeceğiz. Vipdizi.net olarak tahminlerimize göre bu akşam yapılacak olan dokunulmazlık oyununu Cemal Can veya Sercan kazanacak. Oldukça iyi durumda olan yarışmacılar zoru parkurda mücadele edecekler. 
Survivor 121. Bölüm İkinci Dokunulmazlık Oyunu 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler