Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Survivor2020 3 Haziran Kim hangi Takımda? Takım Kaptanları Kimler

Survivor2020 3 Haziran Kim hangi Takımda? Takım Kaptanları Kimler? 

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve en çok izlenen programlar aranında yer ala Survivor yarışmasında gözle bu akşam yapılacak olan Takım Kaptanları yarışına çevrildi. Takım kaptanlığı yarışını kazanan adaylar kendi takımlarını kuracak. Survivor 96. bölümde yarışmacılar bireysel olarak kaptanlık için ter dökecekler. İyice azalan ve sayıları üçe kadar düşen ünlüler takımı ile gönüllüler takımı yarışmacıları bu sefer bireysel olarak hünerlerini sergileyecekler. 

Survivor yarışmasında an itibari ile geriye kalan 10 yarışmacı arasında yapılacak olan takım kaptanlığı oyunu sonrası kaptanlar kendi takımlarını oluşturacak ve yarışmaya bu şekilde devam edecekler. Ünlüler takımından dün yapılan elemede Aycan adaya veda eden isim olmuştu. Bu akşam ise yarışmacılar takım kaptanlığını kazanmak ve ilk olarak takımlarına almak istedikleri yarışmacıyı seçmek için ellerinden geleni yapacaklar. 

Survivor 2020 Takım Kaptanları Kimler? 

Ünlüler takımında Sercan, Yunus Emre ve Elif kalmıştı. Gönüllüler takımında ise Cemal Can, Ardahan, Evrim, Barış, Yasin,  Berkan ve Nisa kalan yarışmacılar. İki takım yarışmacıları arasında yapılacak olan kaptanlık yarışını kimin kazandığı ve yeni takımların kimlerden oluştuğu ile ilgili bilgileri bu bölümde bulabilirsiniz.
Yarışmacıların genel Performansına baktığımızda ilk üç sırada yer alan isimler iki erkek ve bir kadın yarışmacıdan oluşuyor. Genel durumda Berkan oldukça başarılı bir yarışma sergilediği gözlenmektedir. 
Survivor2020 3 Haziran Kim hangi Takımda? Takım Kaptanları Kimler
Survivor2020 3 Haziran Kim hangi Takımda? Takım Kaptanları Kimler
1 Berkan Karabulut 61%
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

2 Barış Murat Yağcı 58%
3 Nisa Bölükbaşı 56%
Yarışmada son hafta performanslarına baktığımızda ise ilk üç sırada yer alan iki isim yine erkek aday arasında yer alıyor. Son haftalarda yarışmacı sayısındaki azalma sebebi ile de sık sık oyunlarda yer alan Sercan YILDIRIM performansı ile Kaptanlık adayları arasında en iddialı isim olacak gibi. 
1 Sercan Yıldırım 70%
2 Nisa Bölükbaşı 58%
3 Barış Murat Yağcı 56%

VipDizi.net Survivor Kaptanlık Oyunu Tahmini 

Bu akşam yapılacak olan Kaptanlık Oyununun Tahminlerimize göre kazanan isimler  Sercan YILDIRIM ve Nisa BÖLÜKBAŞI olacaktır. Survivor2020 Suat Usta Kimdir? merak edenler bu bağlantıyı ziyaret edebilir.

Survivor Kırmızı Takım 

Sercan Takım Kaptanı
Elif
Barış
Berkan
Yunus emre

Survivor Mavi Takım 


Cemal Can Takım Kaptanı
Nisa
Evrim
Yasin
Ardahan

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler