Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış 5.Bölüm Özet 6.Bölüm Fragman

Bay Yanlış 5.Bölüm Özet 6.Bölüm Fragman

Bay Yanlış Dizisi 5. Bölüm özete geçmeden önce bir önceki bölümde neler yaşandı hep birlikte bir göz atalım. Özgür ve Ezgi karakterleri açıldıkları denizde birbirlerine biraz yakınlaştılar. 
Ancak  hemen kendilerine gelip tekrar tekneye çıktılar. Ezgi karakteri kavga ederken teknenin anahtarını o sinirle  denize fırlatır. Bununla da kalmaz ve teknenin telsizine kahve döküp onu bozar. Özgür ise telefonunu evde unuttuğunu fark etmiştir. Ezgi ise kızlarla konuşurken şarzı biter.
Bay Yanlış 5.Bölüm Özet 6.Bölüm Fragman
Bay Yanlış 5.Bölüm Özet 6.Bölüm Fragman
Tüm bu tersliklerin üzerine birde tekneden bindikleri kayığın benzini biter. Akşam üzeri bir adaya sürüklenirler.Geceyi burada geçiren ikilinin kayığının iplerini keçiler kemirince artık kayıksız kalırlar. 
Aksilikler burada kalmaz tabi. Adada kirli işler yapan iki grup anlaşma için geldiklerinde Ezginin sesini duyar ve onları yakalar. İple bağlanan ikili yine bir keçi yardımı ile kurtulur. Daha sonra kötü adamların motorları ile kaçan ikiliyi sahil güvenlik kurtarır.
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Bay Yanlış 6.Bölüm Fragman İzle 

Ezgi ve Bay Yanlış ikilisinin kayıp olması ailesini oldukça endişelendirir. Cansu ve Deniz ise Ozan’dan öğrendikleri sevgililik oyunu ve şehir dışı seyehatten kendilerine bahsetmeyip yalan söyleyen Ezgi’ye önce kızar; sonrasında ulaşamayınca endişelenirler. 
Kızına ilişkisini anlatmaya zorlanan Levent ise bu krizi kullanıp bu yüzleşmeyi iptal edip hemen kızlarla Göcek’e gitmek için yola çıkar. Ozan da yolculuğunu erkene alır. Müstakbel damat öncülüğünde Ezgi ve Özgür’ü aramaya çıkarlar. İkili bulununca da ısrarlara “Hayır” diyemeyip düğüne kalırlar
Özgür’ün kız kardeşi Ebru telaştan organizasyon şirketini arayıp kesinleştirmeyince zaten işi bu olan Ezgi duruma müdahale eder. Organizasyonu herkesin yardımıyla hazırlamaya başlarlar. Aşçı olan Ünal ve Ozan mezeleri ayarlarken kızlar Ezgi’ye yardım eder. Sonunda kına gecesi mükemmel hazırlanır. Çok da eğlenirler. Ancak kızlar Özgür  ve Ezgi’nin oyununun gerçeğe dönüştüğünü hisseder
Bu arada doktor Serdar; tam yurt dışına çıkacakken Ezgi’nin eski sevgilisi ve nişanlısı acilen hastaneye gelir. Karnındaki bebek ölmüştür. Operasyon yapmak zorunda kalınca uçağı kaçırır. Ertesi gün Ezgi, Özgür; Ozan Deniz; Levent Cansu marinaya gider. Tekneyle açılacaklardır. Ancak orada Serdar ile karşılaşırlar
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler