Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Özet ve Yorumları

Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Özet ve Yorumları 

Bay Yanlış Dizisi 1.Bölümde dizi oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler genel olarak tanıtıldı. Dizinin ana karakterlerinden olan Ezgi erkek arkadaş konusunda sürekli yanlış ve hatalı kararlar veren ve erkek arkadaşları tarafından sürekli aldatılan birisidir. Dizinin erkek başrol oyuncusu olan Özgür karakteri ise  çok ünlü bir barın sahibidir. Zengin ve yakışıklı olan Özgür tek gecelik ilişkileri seven aşka pek inanmayan birisidir. 

Bu ikilinin ortak noktası ise annelerinin onları evlendirmek istemesidir. Evlilik konusunda anneleri tarafından oldukça baskılara maruz kalan Özgür ve Ezgi için artık anne baskısından kurtulmak için evlilik kaçınılmaz bir gerçek olmaya başlamıştır. Bay Yanlış dizisinde Ezgi ve Özgür yağmurlu bir gün aynı taksiye binerken tanışırlar.  
Takside başlayan bu yolculuk sırasında Ezgi işinden atıldığı ve aynı zaman da sevgilisinden ayrıldığı için oldukça üzgündür. Aynı gün planlar bunlarla da kalmaz Ezgi’ye birde Doktor Serdar çarpar. Bekar olan Serdar ile Ezgi’nin arasını ise Ezgi’nin Kuzeni Cansu annesinin talimatları doğrultusunda yapmaya çalışmaktadır. 
Daha fazla mesaj

Ezgi Özgür’ün barında kızlarla buluşup yemek yer ve içki içer. Bulunduğu bara gelen eski sevgilisi burada bir kıza evlenme teklif eder. Ezgi bu durumu da görünce tamamen sarhoş olur. Bardan gidemeyen Ezgi’yi Özgür barın üst katındaki lüks evine alır ve geceyi orada sabahlar Ezgi. 
Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Özet ve Yorumları
Bay Yanlış Dizisi 1.Bölüm Özet ve Yorumları 
Ezgi sabahlayınca sabah kapıya gelen Özgür’ün sevgilileri onu görünce ortalık karışır. Ezgi kendisi ile ilgilenen Doktor Serdar’ı kendinden soğutmaya çalışmak için Özgür’den yardım alır. Özgür ise annesinin evlendirmesine çözüm olarak Ezgi aklına gelir ve ona sahte evlilik teklif eder. Bay Yanlış Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkılara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler