Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi 2.Bölüm Özet ve Yorumlar

Bay Yanlış Dizisi 2.Bölümde Ezgi doktor Serdar’ı kendisinden biraz uzak tutmak amacı ile Özgür’den yardım ister. Özgür ise bu yardımı karşılıksız yapmayacağını söyler.  Özgür Ezgi’den kardeşinin düğününde bir gece ona eşlik etmesini ister. Bunu zar zor kabul eden Ezgi Doktor Serdar ile görüşmek için kuzeni Cansu’dan yardım ister.

O da dizinin bir başka karakteri olan  Levent’ten Serdar’ın gideceği tenis turnuvasını öğrenir. Ezgi yakışıklı oyuncu Özgür’den aldığı tüyolar ile buraya gider. Telefon ile Özgür’den bilgi alırken Özgür’ünde burada olduğunu öğrenir. 
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

Özgür’ün aşçısı  Ozan turnuvada Deniz’i görüp aşık olur. Ancak hem tanışma hemde sonraki karşılaşma oldukça sorunlu olur. Avukat deniz Deniz, Ozan’a çok sert ve ters bir şekilde davranır. Ozan ise Deniz’den etkilenmiştir. Daha sonra ise onun iş yerine kadar gider.
Bay Yanlış Dizisi 2.Bölüm Özet ve Yorumlar
Bay Yanlış Dizisi 2.Bölüm Özet ve Yorumlar
Bay Yanlış Dizisi Ebru’nun Kardeşi Ebru karakteri hakkında detaylı bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Bay Yanlış dizisi özetleri ve dizi yorumlarına vipdizi.net farkı ile sitemizde bulabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.