Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi 3. Bölüm Özeti

Bay Yanlış Dizisi 3. Bölüm Özeti

Dizinin ana karakteri olan Özgür çıkacağı yolculuk gününü 1 gün öne alır. Hal böyle olunca Ezgi’nin Serkan ile olan randevusu da birbirleri ile çakışır. Ezgi kuzeni Cansu’nun hastanede yanına gider. Burada Soner ve Nişanlısının Serdar’ın odasından çıktıklarını görür. Soner’in nişanlısı aslında bebek için hastaneye gelmiştir. Ezgi ise bu duruma oldukça üzülür. 
Eski sevgilisi ile kurduğu hayaller böylelikle suya düşer. Gece tek başına üzüntüsünden içki içerek Soner ile birlikte yüzleşir. Yağmur altında dolaşarak sarhoş bir şekilde eve gelir. Bu durumda Özgür’e haklı olduğunu söylemek için onun kapısına gider. Özgür ise eve bir başka kızla gelir ve gecesi yine berbat olur. Sabah ayıldığında ise Özgür ile anlaşmak istediğini söyler. 
Sabah olunca Ezgi arayıp Serdar’la olan randevusunu erteler ve kızlar ile birlikte annesine yalan söyleyip Özgür’le yola çıkar. Kahvaltı sonrasında yola çıkıp Özgür’ün ailesinin yanına birlikte giderler. Özgür’ün annesi ve kız kardeşi Ezgi’yi çok sever. İkili birlikte evdeki kalabalıktan kaçmak için denize açılırlar. Denizde ise oldukça yakınlaşırlar birbirleri ile.
Bay Yanlış Dizisi 3. Bölüm Özeti
Bay Yanlış Dizisi 3. Bölüm Özeti

Diğer yanda ise Cansu Levent’in kızına kendisinden bahsetmemesine bozulur. Cansu ise  Ezgi’ye ulaşamayınca kızın annesin arar. Sevgilisi Serdar ile birlikte gittiğini öğrenince adeta şok geçirir. Deniz de bu durum hakkında hiç bir şey bilmemektedir. Tesadüf eseri Cansu Ozan’ın restoranına geldiği anda Deniz de buraya gelir. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.