Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Ezgin’nin Kuzeni Cansu Kimdir?

Bay Yanlış Ezgin’nin Kuzeni  Cansu Kimdir?Bay Yanlış Dizisi Ezgin’nin kuzeni Cansu Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Fatma Toptaş’tır. Mersin ilinde 25 Kasım 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Fatma Toptaş Bay Yanlış Dizisi Ezginin Kuzeni Cansu rolünü canlandıracaktır. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylara vipdizi.net farkıyla yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 

Bay Yanlı Dizisi Cansu Kimdir? Ezgi’nin Kuzeni 

Bay Yanlış dizisi Cansu dizide rol alan Ezgi karakterinin kuzeni rolü ile dizide yer almaktadır. Dizide 35 li yaşlarda kendisine ve özellikle dış görünüşüne önem veren güzel bir kadındır. 
Bay Yanlış Cansu dizide yer alan bir hastanenin Halkla İlişkiler bölümünden sorumlu müdürdür. Başarılı ve işinde ciddiyet sahibi birisidir. Sosyal ilişkileri güçlü ve bir o kadarda işinde başarılıdır. Çalışmakta olduğu hastanede çalışan doktor Levent ile birliktedir. Dizide rolü gereği Koç Burcudur.
Bay Yanlış Dizisi Cansu
Bay Yanlış Ezgin’nin Kuzeni  Cansu Kimdir?

Fatma Toptaş Kimdir? Bay Yanlış Dizisi Cansu

Bay Yanlış Dizisi Cansu rolünü canlandıran Fatma Toptaş 25 Kasım 1982 yılında Mersin ilinde dünyaya gelmiştir. Yay Burcu olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almıştır. Daha sonra ise Tiyatro, kamera arkası ve senaryo eğitimleri almıştır. 2007 yılında sevilen dizi Doktorlar dizisi ile ilk deneyimini yaşamış ve bu dizide konuk oyuncu olarak yer almıştır.
Fatma Toptaş Recep İvedik isimli sinema filminde usta oyuncu ile başrolleri paylaşmıştır. Hafızalara kazınan Sibel karakteri ile Recep İvedik serisinde bir döneme adını yazdırmayı başarmıştır. Şah Mat isimli tiyatro oyununda oynamıştır. 

Fatma Toptaş Rol Aldığı Diziler

No: 309 (Nilüfer, 2016)
Kiraz Mevsimi (Sibel Korkmaz, 2014)
Gölgedekiler (Rana, 2014)
Hayat Devam Ediyor (Şebnem Yalaz, 2011)
Başrolde Aşk (2011)
Çocuklar Duymasın (İpek, 2010)
Çok Özel Tim (Burcu, 2007)
Bıçak Sırtı (Konuk Oyuncu, 2007)
Doktorlar (Konuk Oyuncu, 2007)

Fatma Toptaş Rol Aldığı Sinema Filmleri

Annem (2019)
Ya Sonra (Ece, (2011)
Herkes mi Aldatır? (Canan, 2010)
Avanak Kuzenler (Melike, 2008)
Recep İvedik (Sibel, 2007)
Bay Yanlış Dizisi Cansu Karakterini Kim Canlandırıyor?
Bay Yanlış Dizisi Cansu Karakterini Kim Canlandırıyor?
Bay Yanlış Ezgin’nin Kuzeni  Cansu karakterini canlandıran Fatma Toptaş hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Bay Yanlış Dizisi Deniz rolü ile ilgili detaylar burada. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler