Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çatı Katı Aşk Efsun Karakterini Kim Canlandırıyor?

Çatı Katı Aşk Efsun Kimdir?

Çatı Katı Aşk Dizisi Efsun karakterini canlandıran oyuncu Sinem Temiz Dizide Ateş’in eski sevgilisi rolü ile ekranlara geliyor. İlk bölümü ile 9 Temmuz akşamı ekranlara gelen dizinin ana  karakteri olan Ateş’in eski sevgilisi Efsun oldukça merak edilen bir karakter oldu. Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin karakteri hakkında sizlere daha önce detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise sizlere dizide rol alan Efsun karakteri ve bu karaktere hayat veren Sinem Temiz hakkında bilgiler vereceğiz.

DOĞRU CEVAP KAUÇUK
Çatı Katı Aşk dizisi Efsun Ateş’in eski sevgilisi rolü ile ekranda görünen isimdir. İlişkisini tek taraflı yaşayan Efsun bir tarafa diğer tarafta ise Efsun ile sevgili olmadığını düşünen Ateş vardır. 

Sinem Temiz Kimdir? (Çatı Katı Aşk Efsun Karakteri) 

Daha önce dizi tecrübesi bulunmayan ve tiyatro sahnelerinde oyunlarda boy gösteren Sinem Temiz henüz daha  20’li yaşlarda yeni yeteneklerden birisidir. İlk dizi tecrübesi Çatı Katı Aşk dizisi olan Sinem Temiz  cast ajans Oxo Menajerlik oyuncularından birisidir. 
Bu alanda eğitimler alan oyuncu gösterdiği performans ile dizide yer almaya hak kazanmıştır. Dizide konuk oyuncu olarak yer alacağını tahmin ettiğimiz oyuncu Sinem Temiz gösterdiği performans ile ileride bir çok dizide rol alması beklenen oyunculardan birisi olabilir. Sinem Temiz’in instagram hesabı sinem_temiz/ dir.
Çatı Katı Aşk Efsun Kimdir?
Çatı Katı Aşk Efsun Karakterini Kim Canlandırıyor? 

Çatı Katı Aşk Dizisi Efsun dizi kıyafetleri ve dizide giydiği elbise ve taktığı aksesuarlar hakkında detaylı bilgileri bu bölümde bulabilirsiniz. Çatı Katı Aşk Dizisi Efsun rolünü canlandıran Sinem Temiz hakkında yorum ve görüşlerinizi vipdizi.net sitemizden yapabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler