Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çatı Katı Aşk Dizisi Demir Kim? Gerçek Adı Ne

Çatı Katı Aşk Dizisi Demir Kim? Gerçek Adı Ne 

Çatı Katı Aşk Dizisi Demir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yiğit Kirazcı İstanbul ilinde 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Yiğit Kirazcı Çatı Katı Dizisi Ayşen‘in Kardeşi Demir rolü ile ekranlarda olacak olan oyuncudur. Kanal D ekranlarında kısa bir süre sonra yayınlanması beklenen Çatı Katı Aşk dizisinde rol alan bir çok oyuncu ve karakter yer almaktadır. Bir önceki yazımızda sizlere Çatı Katı Aşk Süheyla rolü ile ilgili bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise Çatı Katı Aşk Demir karakteri ile bu karakteri canlandıran Yiğit Kirazcı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.  

Çatı Katı Aşk Demir kimdir? 

Demir dizisi Ayşen karakteri ile kardeştir. Dizinin bir başka karakteri olan Yasemin ile aralarında aşk başlayacak olan Demir Çatı Katı Aşk Dizisi ana karakterleri arasında yer alan oyuncudur. Dizide Demir karakterine oldukça fazla rol düşeceği bir gerçektir. Başarılı oyuncuyu dizi hayranları Seviyor Sevmiyor dizisinde canlandırdığı Tuna karakteri ile de hatırlayacaktır. Tuna karakteri ile oldukça sevilen Yiğit Kirazcı şimdi de benzer bir yaz dizisi olan Çatı Katı Aşk Demir rolü ile ekranlarda olacak. Çatı Katı Aşk Yasemin ile aşk yaşayacaktır. Peki Demir karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı Kimdir? Kariyeri Nasıldır? İşte Detaylar…..

Yiğit Kirazcı Kimdir?  (Çatı Katı Aşk Demir)

Çatı Katı Aşk Dizisi Demir karakteri ile ekranlara gelen Yiğit Kirazcı 17 Ağustos 1983 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Aslan Burcu olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunudur. Başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı uzun boyu  (1.86 metre) ile dikkatleri çekerken 80 kilo ağırlığındadır. 
Çatı Katı Aşk Dizisi Demir Kim?
Çatı Katı Aşk Dizisi Demir Kim? Gerçek Adı Ne 
Yiğit Kirazcı 2007 yılında Teoman karakteri ile Son Tercih isimli dizi ile oyunculuğa ilk adımı atmıştır. 2011 yılında Mavi Kelebekler isimli dizide Kosta karakteri ile dizi filmlere devam eden oyuncu Güllerin Savaşı isimli dizide Mert rolünü canlandırmıştır. Son olarak 2019 yılında Yüzleşme isimli dizide Levent karakteri ile rol alan oyuncunun oynadığı diğer dizi ve filmler ise şunlardır.
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Yiğit Kirazcı’nın rol aldığı diziler ve filmler:

2020- Çatı Katı Aşk (Demir)
2019 – Yüzleşme (Levent)
2018 – İyi Oyun (Özer)
2018 – Baba Nerdesin Kayboldum (Ali)
2018 – 8. Gün (Ahmet)
2107 – Seni Kimler aldı (Barış)
2016 ­ Seviyor Sevmiyor (Tuna)
2015 – Tabula Rosa (Sinan)
2014 ­ 2015 – Güllerin Savaşı (Mert)
2013 ­ Vicdan (TV Dizisi)
2012 – Sudan Bıkmış Balıklar
2011 ­ Mavi Kelebekler (Kosta)
2008 ­ Cin Geçidi
2007 ­ Son Tercih (Teoman)

Çatı Katı Aşk Dizisi Demir Kim?
Çatı Katı Aşk Dizisi Demir Kimdir? 

Çatı Katı Aşk Demir’in Giydiği kıyafetler

Çatı Katı Aşk Demir’in Giydiği kıyafetler ve taktığı aksesuarlar kolyeler ve bileklikler hakkında marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili tüm sorularınızı bu alandan sorabilirsiniz. Çatı Katı Aşk Dizisi Demir‘in Giydiği Kıyafetler bu bölümde yer alacaktır. 

Çatı Katı Aşk Dizisi Demir karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler