Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen Yılmaz Kimdir?

Çatı Katı Aşk Ayşen Kimdir?

Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen Yılmaz karakterine hayat veren oyuncu Ezgi Şenler 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Bodrum Masalı’nın Aslı’sı Çatı Katı Aşk Ayşen karakteri ile dizi hayranlarının karşısına çıkacak. Ezgi Şenler ve canlandırdığı karakter hakkında detaylar vipdizi.net farlı ile aşağıda..
Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen Yılmaz Kimdir?
Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen Yılmaz Kimdir?
Çatı Katı Aşk dizisinde Ayşen karakteri ile ekranlara gelen Ezgi Şenler  Bodrum Masalı dizisinde tanınana oyuncularımızdan birisidir. Aslı karakteri ile Bodrum Masalında rol alan oyuncu şimdilerde Çatı Katı Aşk dizisinde Ayşen, Ateş karakteri ile birlikte  izleyici karşısına çıkacak.

Çatı Katı Aşk Dizisi Ezgi Şenler Kimdir? (Ayşen Karakteri)

Güzel ve Başarılı oyuncu Ezgi Şenler 1993 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Muhasebeci bir babanın kızıdır. Hacettepe Üniversitesi Bale Bölümünde eğitim almıştır. Bale ile ilgilenen oyuncu diğer yandan da oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Çatı Katı Aşk Süheyla ise dizide yer alan bir başka karakterdir. 
Bodrum Masalı isimli dizi sonrasında Star ekranlarında yayınlanan Nefes Nefese isimli dizide Mercan rolünü canlandırmıştır. İlerleyen dönemde ise Canevim dizisinde Müjgan karakterine hayat vermiştir. Çatı Katı Ayşen karakterini canlandıran Ezgi Şenler şimdilerde 27 yaşında olup, 1,68 metre boyunda, 55 kilodur. Ezgi Şenler Kova burcudur. Oyuncunun instagram kullanıcı adı ezgisenler dir.

Ezgi Şenler’in rol aldığı diziler ve filmler:

Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

2019 – Canevim (Müjgan karakteri)
2018 – Nefes Nefese (Mercan karakteri) 
2016 – Bodrum Masalı (Aslı karakteri) 

Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen
Çatı Katı Aşk Ayşen  Kimdir?

Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen’in Giydiği Kıyafetler 

Çatı Katı Aşk dizisinde rol alan Ezgi Şenler’in (Ayşen Karakteri) dizide giydiği kıyafet ve aksesuarlar ile taktığı kolye, küpe, bileklik gibi takıların marka model ve fiyatları hakkında bu bölümden sorularınızı sorabilirsiniz. Çatı Katı Aşk Ayşen dizi bölümlerinde giydiği elbiseler hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Çatı Katı Aşk Süheyla hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler