Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Kim? Gerçek Adı Ne

Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Kim? Gerçek Adı Ne

Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek Adı Nilay Deniz 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Bir çok dizi ve projede yer alan Nilay Deniz Çatı Katı Aşk Dizisi Demir ile Aşk yaşayan Yasemin rolünü oynayacaktır. Dizide Yasemin karakteri ile Demir karakteri muhtemelen önceleri tatlı sert tartışma ve didişmeler sonrası aralarındaki yakınlaşmaya engel olamayacaktır. Çatı Katı Aşk Dizisi Kanal D ekranlarında yaz aylarında içimizi ısıtacak olan diziler arasında yer alacaktır. Bu sene dizilerden virüs nedeni ile zevk alamayan izleyici Çatı Katı Aşk dizisi için adeta gün sayıyor diyebiliriz. 

Çatı Katı Aşk Yasemin Kimdir? Nasıl Bir Karakter 

Çatı Katı Aşk dizisinde rol alan Yasemin karakteri dizinin ön planda olan oyuncuları arasında yer almaktadır. Dizide yer alan ve ön planda olacak olan Demir Karakteri ile bol bol ekranda göreceğimiz Yasemin rolünü canlandıran Nilay Deniz hakkında detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz. 
Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Gerçek Adı
Çatı Katı Aşk Yasemin Kim? 

Nilay Deniz Kimdir? Çatı Katı Aşk Yasemin 

Çatı Katı Aşk Yasemin karakterini canlandıran oyuncunu Kıymet Nilay Deniz Aydın ilinde 3 Mayıs 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Oyuncunun babası da kendisi gibi oyuncudur. Küçük yaşlardan itibaren tiyatroya ile ilgilenmiştir. 56 kg ağırlığında ve 170 cm boyundadır.
Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Kim?
Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin Kim? Gerçek Adı Ne
Nilay Deniz oyunculuğa ilk adımı sevilen ve halen unutulmayan dizi “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” de atmıştır. Bu dizide Rüya karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Ateş Böceği dizisinde Aslı rolünü canlandırmıştır. 2015 yılında Pantene Altın Kelebek  Özel Jüri tarafından Parlayan Yıldızlar kategorisinde ödüle layık görülmüştür. 2017 yılında Erçin Karabulut ile evlenmiştir. 

Nilay Deniz’in Rol Aldığı Film ve Diziler:

2017 yılında  Dayan Yüreğim isimli dizide (Seray) karakterini canlandıran oyuncu  2015 senesinde ise Aşk Yeniden isimli dizide  (Selin Şekercizade) karakteri ile ekranlara gelmiştir. 2014 yılında ise Ah Neriman isimli dizide  (Zeynep) rolü ile ekranlara geldi. 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisi (Begüm Varol) rolü ile yer alırken aynı yıl 20 Dakika isimli dizide konuk oyuncu olarak oynamıştır. Cevriye karakteri ile 2011 yılında  Mor Menekşeler dizisinde oynamıştır. 2011 yılında Selma rolü ile Hayata Beş Kala dizisinde yer almış bu dizi öncesinde 2010 yılında sevilen dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesinde  (Rüya) rolünü oynamıştı.Şimdilerde Çatı Katı Aşk Dizisi Yasemin rolü ile ekranlardadır. 
Nilay Deniz’in Oynadığı Diziler :
2017 – Dayan Yüreğim 
2015 – Aşk Yeniden 
2014 – Ah Neriman
2013 – Güneşi Beklerken 
2013 – 20 Dakika 
2011 – Mor Menekşeler 
2011 – Hayata Beş Kala 
2010 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 

Çatı Katı Aşk Yasemin’in Giydiği Elbise ve Kıyafetler 

Çatı Katı Aşk Yasemin dizide giydiği kıyafet ve taktığı aksesuarların marka fiyat ve model bilgilerini bu kısımda bulabilirsiniz. Özellikle 2020 yılı yazlık kıyafetler dizide yer alan oyuncular tarafından tanıtılması beklenmektedir. Sizlerde Çatı Katı Aşk Yasemin giydiği elbise ve kıyafetler hakkında merak ettiklerinizi yorum bölümünden sorabilirsiniz. Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen’in kıyafetleri hakkında bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1 yorum
  1. Adsız diyor

    Yaseminin 1. Bölümde giydiği turuncu hırkanın markası nedir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler