Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Maria İle Mustafa Dizisi Nisan Karakterini Kim Canlandırıyor?

Maria İle Mustafa Dizisi Nisan Karakterini Kim Canlandırıyor?

Maria ile Mustafa Dizisi Nisan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hira Koyuncuoğlu Yalova ilinde 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Yeni diziler arasında yer alan Maria Mustafa dizisinde Hira Koyuncuoğlu Nisan rolü ile dizide yer almaktadır. 

Oldukça geniş bir oyuncu kadrosu ile ekranlara gelmesi beklenen dizinin başrollerinde Jessica May ve Hilmicem İntepe gibi oyuncular yer almaktadır. Sizlere daha önceki yazımızda Maria Mustafa Dizisi Zeyno hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda sizlere Maria Mustafa Nisan hakkında bilgiler sunacağız. 

Maria ile Mustafa Dizisi Nisan Kimdir?

Dizide Nisan karakterini Hira Koyuncuoğlu canlandırmaktadır. Nisan genç ve güzel bir kızı canlandıracak. Karakter hakkında ilerleyen günlerde daha net bilgileri vipdizi.net adresinde bulabilirsiniz. Yönetmenliğini Faruk Teber beyefendinin yaptığı dizinin çekimleri Kapadokya'da devam etmektedir. Maria ile Mustafa Dizisi Nisan karakteri canlandıran Hira Koyuncuoğlu hanımı tanıyalım birazda...

Hira Koyuncuoğlu Kimdir? (Maria ile Mustafa Nisan)

Nisan rolünü canlandıran Hira Koyuncuoğlu 1995 yılında şirin ve küçük ilimiz Yalova ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Kadir Has Üniversitesi’nde eğitimlerini tamamlamıştır. O hayat benim dizisi ile ekranlara ilk olarak gelen oyuncu bale ve modern dans eğitmenliği yapmaktadır. Bade karakteri ile sevilen dizi İstanbullu gelinde rol almıştır.

Hira Koyuncuoğlu Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

2012 Adını Feriha koydum emir’in yolu,
2016- O Hayat Benim- Nehir,
2017- İstanbullu Gelin- Bade karakterini canlandırdı.

Maria ile Mustafa Nisan Kıyafetleri Elbiseleri

Güzelliği ve dizide giydiği elbise kıyafet ve aksesuarlar la adından söz ettirecek olan dizinin genç oyuncusu Nisan'ın giydiği elbise ve kombinelerin fiyatları ve markalarına ait bilgileri bu bölümde bulabilirsiniz.
Maria İle Mustafa Dizisi Nisan
Maria İle Mustafa Dizisi Nisan Karakterini Kim Canlandırıyor?
Son Güncelleme :06/09/2020

Yorum Gönder for "Maria İle Mustafa Dizisi Nisan Karakterini Kim Canlandırıyor?"