Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masterchef Berk İlter Kimdir?

Masterchef Berk İlter Kimdir?

Masterchef Berk İlter 20 yaşında ve aşçı. Yarışmaya İstanbul ilinden katılan yarışmacı Tokat’lı. 13 yaşından beri bu iş ile uğraşan yarışmacı kendisini göstermek istiyor. Sos Chikken yapacak olan yarışmacı yasemin pirincinden pilav da yaptı. Yapacağı yemek ile tüm jüri üyelerini etkilemeyi düşünen yarışmacı Berk İlter oldukça geniş bir menü ile yarışmaya katıldı.

Masterchef Berk İlter Kimdir?
Masterchef Berk İlter Kimdir?

3 Evet ile bir üst tura katılmaya hak kazanan yarışmacının yemeğini 3 şefte olukça beğendi. Mehmet şef yemeğin oldukça iyi olduğunu dile getirirken biraz isteksiz olduğunu vurguladı. Daha hırslı olmasını istediği Berk için Mehmet Şef önlüğü annesi ile birlikte gelen yarışmacıya teslim etti.

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Yarışmacıları programın müdavimleri tarafından oldukça merak edilmektedir. Tv 8 ekranlarında kısa bir süre sonra başlaması beklenen yarışmada yer alacak olan tüm yarışmacıları sitemiz bu bölümünden sizlere tanıtacağız. Bu sezon 17 Temmuz Cuma akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan yarıma programında yer alan yarışmacılar hakkında detayları vipdizi.net farkı ile sitemizde bulabilirsiniz.

Sevilen yarışma programında geçen sene 80 aday tv ekranlarında birbirleri ile yarışmış ve geriye 16 aday kalmıştı. Yarışmada Yedek yarışmacılardan da elenen isimlerin yerine yenileri gelmişti. Bu sezonda geçen sezon olduğu gibi bir çok ismin tv karşısına çıkacağı tahmin ediliyor. MasterChef 2020 yarışmasında bu sezon adaylar covit sebebi ile videolu başvuru yaptılar.

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Şefler

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Yarışmacıları
MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Yarışmacıları 

Sevilen yarışmada geçen sene 3 başarılı şef yarışmada yer almıştı. Bu sene de aynı kadro ile devam etmesi beklenen Masterchef yarışmasında Yarışması Şeflerini Tanıyalım….

MasterChef Danilo Zanna 

MasterChef yarışmasında yer alan şeflerden olan Danilo Şef aslen İtalyan’dır. Tuğçe Demirbilek ile evlidir.

MasterChef Somer Sivrioğlu 

1971 yılında dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nden mezun olmuştur.

MasterChef Mehmet Yalçınkaya 

İstanbul’da Wyndham Grand İstanbul adlı lüks otelin şefliğini yapmaktadır.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler