Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masterchef Can Güngör Kimdir? Canavar Can

Masterchef Can Güngör Kimdir? Nereden Katılıyor

Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Masterchef Can Güngör 23 yaşında ve yarışmaya İstanbul ilinden katılıyor. Canavar Can tişörtü ile yarışmaya katılan Can Güngör sarı saçları ile dikkat çeken isim oldu. Sosyal medyada da videolar çeken Canavar Can yarışmada 19 Temmuz akşamı yarışan isim oldu.
İlkokulda basketbolu canavar gibi oynadığı için öğretmeni tarafından konulan bir lakap olduğunu söyledi. Canavar Can Balık Patates ve Tartar Sos ile yarışmaya katılıyor. 
Masterchef Can öğrenci. Sosyal medyada her türlü videolar çektiğini söyledi. Oldukça heyecanlı olan yarışmacı aynı zamanda oldukça konuşkan bir yapıda. Jüri üyelerinin resimlerini onların tabakları üzerine koyan yarışmacıya Mehmet şef youtube izleyicisi olmadıklarını söyledi.  
Masterchef Can Güngör Kimdir? Canavar Can
Masterchef Can Güngör Kimdir? Canavar Can
Masterchef Canavar Can’ın yaptığı yemeği değerlendiren jüri üyeleri arasından Mehmet Şef ve Somer Şef evet derken Danilo Şef ise hayır dedi. Bir üst tura katılmaya hak kazanan Canavar Can bakalım diğer turda nasıl bir performans sergileyecek. masterchef-walison-fonseca hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz.
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler