Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Masterchef Can Güngör Kimdir? Canavar Can

Masterchef Can Güngör Kimdir? Nereden Katılıyor


Masterchef Can Güngör 23 yaşında ve yarışmaya İstanbul ilinden katılıyor. Canavar Can tişörtü ile yarışmaya katılan Can Güngör sarı saçları ile dikkat çeken isim oldu. Sosyal medyada da videolar çeken Canavar Can yarışmada 19 Temmuz akşamı yarışan isim oldu.
Masterchef Can Güngör Kimdir? Canavar Can
Masterchef  Canavar Can

İlkokulda basketbolu canavar gibi oynadığı için öğretmeni tarafından konulan bir lakap olduğunu söyledi. Canavar Can Balık Patates ve Tartar Sos ile yarışmaya katılıyor. 

Masterchef Can öğrenci. Sosyal medyada her türlü videolar çektiğini söyledi. Oldukça heyecanlı olan yarışmacı aynı zamanda oldukça konuşkan bir yapıda. Jüri üyelerinin resimlerini onların tabakları üzerine koyan yarışmacıya Mehmet şef youtube izleyicisi olmadıklarını söyledi.  
Masterchef Can Güngör Kimdir? Canavar Can
Masterchef Can Güngör Kimdir? Canavar Can
Masterchef Canavar Can'ın yaptığı yemeği değerlendiren jüri üyeleri arasından Mehmet Şef ve Somer Şef evet derken Danilo Şef ise hayır dedi. Bir üst tura katılmaya hak kazanan Canavar Can bakalım diğer turda nasıl bir performans sergileyecek. masterchef-walison-fonseca hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder for "Masterchef Can Güngör Kimdir? Canavar Can"