Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Yarışmacıları Tüm Liste

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Yarışmacıları Tüm Liste 

1- MasterChef Veysel Yaşar Kimdir?
Öğretmen Fıstıklı Çiğ Köfte  Dolması Yaptı. İstanbul’a meydan okumak için geldiğini vurguladı. Diyarbakır’dan katılan yarışmacı aslında fizik öğretmeni. Çocukluk hayali aşçılık olan Veysel Yaşar Çiğ köfte için kullanılan tüm malzemeleri Diyarbakır’dan getirmiş. Mehmet Şef Hayır Derken, Danilo Şef Evet Dedi, Somer Şef ise baharatları saymasını istedi. Baharatları saymakta zorlanan Veysel Yaşar’ Somer Şef’ten de evet alarak ikinci tura kalmayı başardı.

MasterChef Veysel Yaşar
MasterChef Veysel Yaşar 

2-MasterChef  Ece Sayın Kimdir?

Ece Sayın 23 yaşında ve öğrenci. Aslen Çankırı’lı olan Ece Sayın Ankara’da ailesi ile birlikte yaşıyor. Kabaklı Somon yapan yarışmacı ablası ile birlikte spor yapmayı seviyor. Ablası ve annesi ile birlikte yarışmaya katılan Ece Sayın sohbet ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamadı. Yeditepe Üniversitesinde  Elektrik ve Elektronik okuyor. 3 Hayır alarak yarışmadan elendi.

MasterChef  Ece Sayın Kimdir?
MasterChef  Ece Sayın Kimdir?

3-Masterchef Walison Fonseca Kimdir?

MasterChef 2020 Walison Fonseca Brezilyalı ve 1985 doğumlu. Şimdilerde 35 yaşında olan yarışmacı modellik yapıyor. Yarışmacının Instagram hesabı ise walisonfonsec

Masterchef Walison evli mi? 

Masterchef Walison Fonseca eşi Melisa Pınar kimdir? Masterchef 2020 yarışmasının dikkat çeken yarışmacılarından birisi olan Walison Fonseca’nın özel hayatı merak ediliyor. Genç yarışmacı yakışıklılığıyla dikkat çekiyor. Brezilyalı modelin eşinin kim olduğu araştırılıyor.

WALISON FONSECA EŞİ MELİSA PINAR KİMDİR?

Masterchef’in gözde yarışmacılarından olması beklenen Walison Fonseca’nın Türk eşi Melisa Pınar’ın sosyal medya hesapları incelendiğinde Melisa Pınar’ın NLP uzmanı ve yaşam koçu olduğu görülüyor.

Masterchef Walison Fonseca Kimdir?
Masterchef Walison Fonseca Kimdir?

4-Masterchef Umut Çakan Kimdir?
Umut Çakan yarışmaya Edirne ilinden katılıyor. Doktor olan yarışmacı Diş Hekimi.Enginar Garnitürlü bir levrek yemeği ile yarışmaya katılan Umut Çakan oldukça teknik çalışıyor.Greyfurt Levrek ve Tulum üçlüsünü bir arada pişiren Umut Çakan 3 Evet alarak bir üst tura katılmaya hak kazandı.

Masterchef Umut Çakan Kimdir?
Masterchef Umut Çakan Kimdir?

5-Masterchef Dilara Türüt Kimdir?

Masterchef Dilara Türüt 19 yaşında. Kendi tarifi ile yarışmaya Rize ilinden katılıyor. Yarışmaya ablası yani amcasının kızı ile birlikte katılıyor. 4 Senedir mutfakta olan yarışmacı iki senedir usta olarak çalışmış. Kara Lahanaya Sarılmış Hamsili Suşi yemeği ile yarışmaya katılan Dilara hanım balıkları taze olarak getirmek istemiş ancak başaramamış. Danilo Şef yarışmacıya hayır derken Somer Şef evet dedi. Mehmet Şef ise yarışmacının isteğine ve iş öğrenme isteğini kırmayarak evet dedi.

Masterchef Dilara Türüt Kimdir?
Masterchef Dilara Türüt Kimdir?

6-Masterchef Sergen Özen Kimdir?

Sergen Özen 24 yaşında ve Tekirdağ ilinden yarışmaya katılıyor. Otelcilik lisesine 15 yaşında yazılan ve yemek yapmayı sevdiğini dile getiren yarışmacı teyzesi ile birlikte yarışmaya geldi. Bademli marul ve Kuzu yapacak olan yarışmacının yemeğinin yanında kuş konmaz var. Yarışmacı sosunu koymayı unuttu. Mutfak konusunda ödülleri de olan yarışmacı iddialı isimlerden birisi olacaktır.

Masterchef Sergen Özen Kimdir?

Masterchef Sergen Özen Kimdir?

7-Masterchef Merve Beyaz Kimdir?

Masterchef Merve Beyaz 35 yaşında ve  yarışmaya Kocaeli ilinden katılıyor. Perma sanlı Küşneme yapacak olan yarışmacı asıl işinin pastacı olduğunu vurguladı. Bekar olan yarışmacının 7 yaşında küçük bir kızı var. 5 yıl önce eşinden ayrılan Merve Beyaz 5 yıllık bir tecrübesi olduğunu söyledi. Etinin içinde kürdanı son anda unutan yarışmacı 
Masterchef Merve Beyaz Kimdir?
Masterchef Merve Beyaz Kimdir?

Masterchef Berk İlter Kimdir?

Masterchef Berk İlter 20 yaşında ve aşçı. Yarışmaya İstanbul ilinden katılan yarışmacı Tokat’lı. 13 yaşından beri bu i ile uğraşan yarışmacı kendisini göstermek istiyor. Sos Chikken yapacak olan yarışmacı yasemin pirincinden pilav da yaptı. Yapacağı yemek ile tüm jüri üyelerini etkilemeyi düşünen yarışmacı Berk İlter oldukça geniş bir menü ile yarışmaya katıldı.

Masterchef Berk İlter Kimdir?
Masterchef Berk İlter Kimdir?

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Yarışmacıları programın müdavimleri tarafından oldukça merak edilmektedir. Tv 8 ekranlarında kısa bir süre sonra başlaması beklenen yarışmada yer alacak olan tüm yarışmacıları sitemiz bu bölümünden sizlere tanıtacağız. Bu sezon 17 Temmuz Cuma akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan yarıma programında yer alan yarışmacılar hakkında detayları vipdizi.net farkı ile sitemizde bulabilirsiniz.

Sevilen yarışma programında geçen sene 80 aday tv ekranlarında birbirleri ile yarışmış ve geriye 16 aday kalmıştı. Yarışmada Yedek yarışmacılardan da elenen isimlerin yerine yenileri gelmişti. Bu sezonda geçen sezon olduğu gibi bir çok ismin tv karşısına çıkacağı tahmin ediliyor. MasterChef 2020 yarışmasında bu sezon adaylar covit sebebi ile videolu başvuru yaptılar.

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Şefler

MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Yarışmacıları
MasterChef Türkiye 2020 Yeni Sezon Yarışmacıları 

Sevilen yarışmada geçen sene 3 başarılı şef yarışmada yer almıştı. Bu sene de aynı kadro ile devam etmesi beklenen Masterchef yarışmasında Yarışması Şeflerini Tanıyalım….

MasterChef Danilo Zanna 

MasterChef yarışmasında yer alan şeflerden olan Danilo Şef aslen İtalyan’dır. Tuğçe Demirbilek ile evlidir.

MasterChef Somer Sivrioğlu 

1971 yılında dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü’nden mezun olmuştur.

MasterChef Mehmet Yalçınkaya 

İstanbul’da Wyndham Grand İstanbul adlı lüks otelin şefliğini yapmaktadır.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler