Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masterchef Walison Fonseca Kimdir?

Masterchef Walison Fonseca Kimdir?

Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

MasterChef 2020 Walison Fonseca Brezilyalı ve 1985 doğumlu. Şimdilerde 35 yaşında olan yarışmacı modellik yapıyor. Yarışmacının Instagram hesabı ise walisonfonsec. Türkçe konuşması ike dikkatleri üzerine çeken yarışmacı eşi ile Türkiye’de tanımış.

3 Yıl Türkiye’de manken ve modellik yapan yarışmacının yaşı 35. Çok iyi yemek yediğini söyleyen yarışmacı ile Mehmet şefin diyalogları dikkat çekti. Kız arkadaşı Melisa ile yarışmaya katılan Walison 5 dil biliyor.

Mehmet Şef yarışmacıya evet diyerek düellolarda görmek istediğini söylerken Somer Şef kararı Danilo Şefin vermesi için Walison’a hayır dedi. Son kararı veren Danilo Şef de evet diyerek yarışmacıyı elemelerde görmek istediğini söyledi.

Masterchef Walison Fonseca Kimdir?
Masterchef Walison Fonseca Kimdir?
Masterchef Walison evli mi? 
Masterchef Walison Fonseca eşi Melisa Pınar kimdir? Masterchef 2020 yarışmasının dikkat çeken yarışmacılarından birisi olan Walison Fonseca’nın özel hayatı merak ediliyor. Genç yarışmacı yakışıklılığıyla dikkat çekiyor. Brezilyalı modelin eşinin kim olduğu araştırılıyor.
WALISON FONSECA EŞİ MELİSA PINAR KİMDİR?
Masterchef’in gözde yarışmacılarından olması beklenen Walison Fonseca’nın Türk eşi Melisa Pınar’ın sosyal medya hesapları incelendiğinde Melisa Pınar’ın NLP uzmanı ve yaşam koçu olduğu görülüyor.
Masterchef Walison Fonseca Kimdir?
Masterchef Walison Fonseca Kimdir?
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.