Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Mucize Doktor Adil Hocanın Kızı Ferda Kim?

Mucize Doktor Ferda Kim? 

Mucize Doktor Adil Hocanın Kızı Ferda rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Seda Bakan 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Mucize Doktor Ferda rolü ile diziye dahil olan Seda Bakan son olarak bana sevmeyi anlat isimli dizide Leyla karakterini canlandırmıştı. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylı bilgilere vipdizi.net farkı ile yazının devamından ulaşabilirsiniz. 

Fox ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Mucize Doktor dizisinde Berhayat Hastanesinde Başhekim olan ve Ali Vefa'nın bir nevii manvi babası olan Adil Hoca'nında bir sırrı ortaya çıktı. Ali Vefa ile aynı yaşlarda bir kızı olduğu ortaya çıkan Adil Hocanın kızı Ferda rolü ile ekranlara gelecek olan Seda Bakan diziye ayrı bir renk katacak isimlerden olacak. 

Sevilerek izlenen ve Perşembe akşamları herkesi ekran başına kitleyen dizide bir her bölüm diziye konuk oyuncular dahil oluyordu. Yeni sezonda kadrosunda değişikliklere giden diziye yeni eklenen oyuncular arasında Mucize Doktor Ferda karakteri yer alacak. 

Adil Hocanın Kızı Ferda dizide oldukça ön planda olacak oyuncular arasında yer alacaktır. Sinem Ünsal ve Taner Ölmez gibi usta oyuncuların başrollerde yer aldığı dizide Reha Özcan’ın canlandırdığı Adil Hoca'nın kızı Ferda'nın mesleği ve annesi ise şimdiden merak edilen konu oldu.
Mucize Doktor Adil Hocanın Kızı Ferda Kim?
Mucize Doktor Adil Hocanın Kızı Ferda Kim? 

Mucize Doktor Ferda Gerçek Adı Nedir?

Adil Hoca'nın Kızı Ferda karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Seda Bakan 1985 yılı Ekim ayında dünyaya gelmiştir. Terazi Burcu olan oyuncu Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünü tamamlamıştır. Ali Erel ile evli olan Seda Bakan'ın Leyla isminde bir kızı vardır. Canlandırdığı Eda karakteri ile sevilen polisiye dizi “Behzat Ç.” de rol almıştır. 

Seda Bakan Dizileri (Mucize Doktor Ferda)

Mucize Doktor (Ferda) – 2020
Bana Sevmeyi Anlat (Leyla) – 2016 / 2017
Kardeş Payı (Feyza) – 2014
Behzat Ç. (Eda) – 2010
Makber (Güneş) – 2009
Pars Narkoterör (Zülüf) – 2008
Sana Mecburum (Leyla) – 2007

Mucize Doktor Ferda Kimdir? Nasıl Bir Karakter

İzleyenlerin en çok merak ettiği konulardan biriside Adil hoca ile Ali Vefa arasındaki ilişkilerin kızı tarafından nasıl karşılanacağı olacağı konusudur. Diğer yandan güzelliği ile de ön planda olan Adil Hocanın kızı Ferda ile Ali Vefa arasında duygusal bir yakınlık yaşanıp yaşamayacağıdır. 

Otizmli bir doktorun yaşadıklarının anlatıldığı Mucize Doktor Dizisi bu sezonda adından en çok söz ettiren diziler arasında olacaktır. Ali Vefa ile Nazlı arasında normal olmayan ilişkinin diziye yeni katılan Adil Hocanın Kızı Ferda'nın gelmesi ile nasıl şekilleneceğini hep birlikte göreceğiz. 

Yorum Gönder for "Mucize Doktor Adil Hocanın Kızı Ferda Kim? "