Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Mucize Doktor Dizisi Doruk Kimdir? Yeni Doktor

Mucize Doktor Dizisi Doruk Kimdir? Yeni Doktor

Mucize Doktor Dizisi Doruk karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hakan Kurtaş İzmir ilinde 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Hakan Kurtaş Mucize Doktor Dizisinde Yeni Doktor Doruk karakteri ile ekranlara gelecektir. 

Mucize Doktor Doruk Berhayat Hastanesine dizinin yeni sezon ilk bölümden yeni asistan olarak atanır. Hastaneye Tanju hoca ile görüşmeye geç geldiği için Tanju hoca tarafından ameliyathaneye alınmaz.

Doktor Doruk daha önce askeri hastanede görev yaptığı için özellikle kesiler de ve dikişlerde oldukça başarılı bir asistan doktordur. Hastaneye geldiği ilk gün kazan dairesinin patlaması ile birlikte Doktor Ali Vefa ile birlikte kazan dairesinde elindeki bıçak ile ilk operasyonunu yapar 

Geçen sezon bayan doktor Damla karakteri diziye dahil olmuştu. Yeni Sezonda ise Doruk isminde erkek bir doktor karakteri diziye katılacak. Damla gibi doruk'da Ali Vefa ile pek anlaşamayacak bir karakter olacak. Yeni sezonda Doktor Damla'nın yer almaz ise Doktor Doruk bu açığı kapatacaktır tahminlerimize göre...

Mucize Doktor dizisi Doktor Doruk rolü ile ekranlara gelen Hakan Kurtaş ile bakalım Nazlı arasında nasıl bir yakınlaşma olacak. Bu durum da Ali Vefa bakalım nasıl bir davranış sergileyecek. Doktor Doruk hastanenin cerrahi bölümünde en iyi asistan olmak isteyen başarılı bir doktor olacaktır. 

Hakan Kurtaş Kimdir?  Mucize Doktor Doruk

Dizide Doktor Doruk rolü ile ekranlara gelen Hakan Kurtaş 7 Eylül 1988 tarihinde İzmir ilimizde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde  32 yaşın içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarını tamamlamıştır. Babası doktor olan oyuncu basketbol ile ilgilenmiştir. Başarılı oyuncu Cem karakteri ile Kadın dizisinde rol almıştı. Belen Akkan ile sevgili olduğu bilinmektedir. Hakan Kurtaş’un 1.82 metre boyunda ve 71 kilo ağırlığındadır. 

Çarpışma Dizisinde Demir rolü ile ekranlara gelen oyuncu bu diziden önce ise 
Kadın dizisinde  Cem karakterini canlandırdı. Dolunay isimli dizide Deniz olurken, Seddülbahir 32 Saat dizisinde ise Nafiz rolünü oynamıştır. Son Aşk Dizisinde Kerem rolü ile rol alan oyuncu Sinan karakteri ile Bir Çocuk Sevdim dizisinde oynamıştır. 
Mucize Doktor Dizisi Doruk Kimdir? Yeni Doktor
Mucize Doktor Dizisi Doruk Kimdir? Yeni Doktor

Yorum Gönder for "Mucize Doktor Dizisi Doruk Kimdir? Yeni Doktor"