Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi 1. Bölüm Özeti

Sen Çal Kapımı Dizisi 1. Bölüm Özeti

Dizinin ana karakteri olan Eda Ailesi öldükten sonra kendisini derslerine vermiş ve Sera ile ilgilenen Halası tarafından büyütülmüştür. Üniversite için Peysaj mimarı bölümünü seçen Eda Yüzde 100 bursla okuduğu sırada son sınıfta iken Kesilir. Tamda İtalya’dan teklif aldığı esnada bursu kesilen Eda kendisine burs veren şirketin sahibi olan Serkan Bolat ile görüşmek istese de bir türlü bunu başaramaz. 
Arkadaşları Ceren, Melek, Figen mezun olurken Eda ise burs yüzünden mezun olamaz.  Burs veren şirketin sahibi Serkan ise bursun kesildiğinden sonra haberi olur. Personelinin kendisinden habersiz tasarruf tedbirleri dolayısı ile bursları kestiğini Eda’nın kendisine bir toplantı esnasında söylemesi ile haberi olur. 
Üniversitenin mezunlar gününde Serkan Bolat konuşma yaparken Eda bursların kesildiğini bağırarak anlatır. Daha sonra ise hırsını alamayıp adamın arabasını çizip rujla yazı yazarken arabanın içindeki Serkan’a yakalanır. Tam bu esnada tartışmaya başlarlar. Serkan’ın arabasında eski sevgilisinin nişan davetiyesinde bulunan kelepçeyi gören Eda kendini Serkan’a kelepçeler. Kelepçenin anahtarları olmayınca tüm günü birlikte Serkan’la geçirmek zorunda kalır. Bir kaç saat sonra Figen kelepçeyi çözerek onları kurtarır. Bir daha görüşmemek temennisi ile ayrılan ikiliden Eda’nın çantası  Serkan da kalınca Eda tekrar şirkete gitmek zorunda kalır. Personelin önünde Eda Serkan’a ağzına geleni söyler.
Eda’nın arkadaşı Melek; yarı zamanlı çalışacağı hosteslik işini Eda’ya devredince bilmeden eski sevgilisinin nişanına giden Serkan’ın uçağında hostes olarak yine karşılaşırlar. Kızın bursunu kestikleri için suçluluk duyan Serkan; Eda’nın tek başına kalmasına beklememesi için onu da nişana yakın bir yerde sahile bırakır. Nişanlanacağına ihtimal vermediği eski sevgilisi ve ortağı Selin ile pek de hoşlanmadığı Ferit’in davetine katılan Serkan; orada rakibi Kaan Karadağ’la da karşılaşınca iyice gerilir.
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Nişan sırasında oradakilere bir sevgilisi olduğu yalanını atar. Herkes şoke olur. Serkan Eda’nın yanına geldiğinde onlarda peşinden gelip kızla tanışır. Serkan hatta kendi aralarında nişanlı olduklarını bile söyler. Hala evlenmeyeceğini düşündüğü Selin 2 ay sonra evlenene kadar, Eda’dan kendisiyle sevgiliymiş gibi davranmasını ister. Karşılığında okulun parasını ödeyecektir. Eda kabul etmez ama Serkan Bolat’ın nişanlı olduğu haberi her yere yayılınca yanlış anlaşma olduğuna yönelik ertesi gün basın açıklaması yapmaktan başka çareleri kalmaz. 
Eda’nın okuldayken sevgilisi olan; İtalya’ya gittikten sonra tekleyerek devam eden bir erkek arkadaşı vardır. Genç adam sürekli bir bahane bulup Eda’yı ektiği için arkadaşları bir terslik olduğunun farkındadır. Eda ile basın açıklamasından önce buluşan adam ondan ayrılmak istediğini İtalyan bir sevgilisi olduğunu söyler. Hatta kızı da yanında getirmiştir. 
Sen Çal Kapımı Dizisi 1. Bölüm Özeti
Sen Çal Kapımı Dizisi 1. Bölüm Özeti
Eda öfkelenir. Serkan’la ilgili çıkan haberler yüzünden ayrılmak istediğini zanneder. Oysaki adam zaten öyle bir şey olamayacağını bildiğini söyleyip eda’yı aşağılayınca Eda kürsüde açıklama yapan Sekan’ın yanına gidip adamı öpüverir. Basın ve etraftakilerle beraber Serkan da şoke olmuştur.
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler