Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Karakterini Kim Canlandırıyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Kimdir? 

Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İsmail Ege Şaşmaz’dır. Fox ekranlarında kısa bir süre sonra başlaması beklenen dizide rol alan oyuncular arasında yer alan İsmail Ege Şaşmaz dizide Kaan karakteri ile Serkan’ın düşmanlarından birisi olacak. Yaz aylarında ekranlarda olması beklenen yaz dizisi Sen Çal Kapımı Oyuncuları ve Karakterleri dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Dizide yer alan oyuncuları ve canlandırdıkları karakterleri vipdizi.net farkı ile beğeninize sunuyoruz. 

Sen Çal Kapımı Kaan Nasıl Bir Karakter

Dizide rol alan Kaan karakteri ile dizinin ana oyuncuları arasında yer alan  Serkan birbirlerine rakip iki oyuncu olarak ekranlara gelecektir. Hırs dolu bir karakter olan Kaan ve Serkan arasında yaşanan sürtüşmeler ile diziye renk katacak isimlerden olacaktır. Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan karakterini canlandıran İsmail Ege Şaşmaz olurken oyuncu hakkında detaylar yazımızın devamında….

İsmail Ege Şaşmaz Kimdir? Sen Çal Kapımı Kaan

Sen Çal Kapımı dizisi Kaan karakteri ile ekranlara gelecek olan İsmail ege Şaşmaz Manisa ilinde 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Lise yıllarından itibaren oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenen oyuncu Yay Burcudur. Polinas Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi mezunudur. Güneşi Beklerken isimli dizide 2012 yılında ilk olarak ekranlara gelmiştir. 
Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Kimdir?
Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Karakterini Kim Canlandırıyor?
İsmail Ege Şaşmaz Canlandırdığı Fırat karakteri ile Lise Devriyesi isimli gençlik dizisinde oldukça tanınmıştır. İsmail Ege Şaşmaz Ahmet Koral Türk Ajansına kayıtlı bir oyuncudur. TRT 1’ ekranlarında sevilen tarihi dizi “Mehmetçik Kut’ül Amare” de Mehmet karakteri ile ekranlara gelmiştir 
Sen Çal Kapımı Kaan Yaşı Burcu 

İsmail ege Şaşmaz 2020 yılında  27 yaşın içindedir ve Yay Burcudur. 

Sen Çal Kapımı Kaan Dizileri ve Filmleri

Mehmet karakteri ile Mehmetçik Kut’ül Amare Dizisinde  2018 yılında 
Lise Devriyesi isimli dizide Fırat karakteri ile 2017 yılında
Aşk Laftan Anlamaz isimli dizide İbrahim karakteri ile  2016 yılında
Aşk Yalanı Sever isimli dizide Serdar rolü ile  2016 senesinde
Serçe Sarayı (Tolga) – 2015
Günebakan (Rüzgar) – 2015
Güneşi Beklerken (Barış) – 2013
Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Karakterini canlandıran İsmail ege Şaşmaz hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer karakteri hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler