Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızda Dizinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu hakkında bilgiler vereceğiz. 2020 dizileri arasında yerini alacak olan ve Fox ekranlarında yayınlanması beklenen dizide bir çok isim yer almaktadır.  

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

 1. Eda Yıldız Hande Erçel
 2. Serkan Bolat Kerem Bürsin
 3. Aydan Bolat Neslihan Yeldan
 4. Selin Atakan Bige Önal
 5. Ayfer Yıldız Evrim Doğan
 6. Kaan Karadağ İsmail Ege Şaşmaz
 7. Engin Sezgin Anıl İlter
 8. Ceren Başar Melisa Döngel
 9. Ferit Şimşek Çağrı Çıtanak
 10. Melek Yücel Elçin Afacan
 11. Figen Yıldırım Sitare Akbaş
 12. Pırıl Baytekin Başak Gümülcinelioğlu
 13. Seyfi Çiçek Alican Aytekin
 14. Erdem Şangay Sarp Bozkurt
 15. Cenk Dorukhan Kenger
 16. Leyla İlkyaz Arslan

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri
Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Sen Çal Kapımı Oyuncuları 

Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı dizisi Serkan karakterini canlandıracak olan oyuncudur. Dizide Hande Erçel’in hayat verdiği Eda karakteri ile birlikte baş rollerde yer alacaktır. 
Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisi Eda rolü ile ekranlara gelecek olan kadın başrol oyuncusudur. Üniversitede halen eğitim gören ve boş zamanlarında çiçekçilik yapan genç bir kızı canlandıracaktır. Dizinin ana karakteri olan Serkan ile tanışması sorasında hayatı değişecek olan Eda ve Serkan’ın tatlı aşk hikayesi dizide ana konu olacaktır. 

Evrim Doğan Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer rolünü canlandıracaktır. Dizinin ana karakteri olan Kadın Başrol oyuncusu Eda’nın halası rolü ile ekranlarda olacak. 

Neslihan Yeldan  Sen Çal Kapımı Aydan karakterine hayat verecektir. İstanbul ilinde 1969 yılında dünyaya gelen oyuncu Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde rol almıştı. 

Bige Önal Sen Çal Kapımı dizisi Selin rolünü canlandıracak olan oyuncumuzdur. 1990 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncuyu izleyenler son olarak Hakan Muhafız isimli diziden hatırlayacaktır. 

Anıl İlter Sen Çal Kapımı Engin karakteri ile dizi de yer alan oyuncudur. Kocaeli ilinde 1981 yılında dünyaya gelen oyuncu İstanbullu Gelin dizisinde rol almıştı. 

Melisa Döngel Sen Çal Kapımı Ceren karakteri ile dizide izleyeceğimiz bir başka vip dizi oyuncusudur. Elif dizisi ile Bizim Hikaye isimli dizilerde oynamıştı. 1999 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 

Elçin Afacan Sen Çal Kapımı Melek rolü ile dizide yer alan oyuncudur. 1991 yılında dünyaya gelen oyuncu son olarak bir aile hikayesi isimli dizide rol almıştı.

Çağrı Çıtanak Sen Çal Kapımı dizisi  Ferit rolünü canlandıracak olan oyuncudur. Dizide muhtemelen Serkan le yıldızları barışmayan bir karakter olarak yer alacaktır 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler