Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Pırıl Kim? Gerçek Adı

Sen Çal Kapımı Dizisi Pırıl Kim? Gerçek Adı 

Sen Çal Kapımı Dizisi Pırıl karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Başak Gümülcinelioğlu 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Erkenci Kuş Dizisi Deniz rolü ile tanınan Başak Gümülcinelioğlu Pırıl rolü ile ekranlara gelecek olan isimdir. Fox ekranlarında yaz aylarında içimizi ısıtacak ve güldürecek olan romantik komedi dizisi oyuncularını tanıtmaya vipdizi.net sitesi olarak devam ediyoruz. Sen Çal Kapımı Figen karakteri hakkında sizlere bir önceki yazımızda detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise tanıtacağımız oyuncu Pırıl karakteri olacak.
Sen Çal Kapımı Pırıl Kimdir?
Pırıl Kim? Gerçek Adı

Dizide Pırıl karakterinin dizide genç bir kızı canlandıracak olan karakterdir. Dizide ön planda olan oyuncular arasında yer alması Pırıl karakterini canlandıran Başak Gümilcineoğlu kimdir? hep birlikte tanıyalım…

Başak Gümilcineoğlu kimdir? Sen Çal Kapımı Pırıl 

Pırıl rolü ile izleyeceğimiz  Başak Gümilcineoğlu  22 Ekim 1991 yılında Almanya ülkesinde dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olan oyuncu 1,65 metre boyunda ve 49 kilodur.Lise eğitimini İstanbul ilinde Bahçelievler Anadolu lisesinde tamamlamıştır. 
Lise sonrasında yüksek öğretim için İngiltere ve Amerika’da bulunmuştur.  London Academy of Music, Dramatic Arts ve Amerika Kansas Müzikal oyunculuk eğitimleri almıştır. Ülkemizde de yüksek okul eğitimlerine devam eden oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde okumuştur. Yüksek lisansını ise İTÜ tamamladı. Tiyatrolar ile kariyerine başlayan oyuncu 8. gün dizisinde Şehnaz rolü ile kariyerine başlamış daha sonra ise Deniz karakteri ile Erkenci Kuş dizisinde rol almıştır. 
Sen Çal Kapımı Pırıl Hangi Dizilerde Oynadı ?

8. Gün Dizisi Şehnaz karakteri
Erkenci Kuş dizisi Deniz karakteri
Sen Çal Kapımı Dizisi Pırıl

Sen Çal Kapımı Pırıl Giydiği Kıyafet ve elbiseler  

Pırıl’ın dizide giydiği elbise ve dizi kıyafetleri ile taktığı aksesuar ve takıların fiyat marka ve modelleri hakkında tüm sorularınızı bu bölümden yapabilirsiniz. Sen Çal Kapımı Pırıl yaz aylarında 2020 yaz kıyafetleri ile diziye renk katacak olan isimlerden birisidir. 

Başak Gümilcineoğlu kimdir?
Başak Gümilcineoğlu Kimdir?
Pırıl karakterini canlandıran Başak Gümilcineoğlu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sen Çal Kapımı Cenk hakkında bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Yaz aylarında Fox ekranlarında yayınlanacak olan romantik komedi dizisinde rol alan oyuncular ve canlandırdığı karakterler hakkında detaylara doğru ve ilk olarak sitemizden ulaşabilirsiniz. MF yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin yapımcısı Asena BÜLBÜLOĞLU hanımdır. Dizinin yönetmenliğini üstlenen isim ise  Ender MIHLAR olurken senaryoda yer alan isim Ayşe Öner Kutlu’dur. Dizinin müziklerinde ise Aytekin ATAŞ imzası bulunmaktadır. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.