Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kimdir? Gerçek Adı

Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kimdir? Gerçek Adı

Sen Çal Kapımı Dizisi Selin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Bige Önal İstanbul ilinde 1 Şubat 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bilge Önal Sen Çal Kapımı dizisinde Selin rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncudur. MF Yapım imzasını taşıyan Sen Çal Kapımı dizisi kısa süre sonra Fox ekranlarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanırken dizide rol alan oyuncular da yavaş yavaş tanınmaya başlıyor. Bu yazımızda sizlere Sen Çal Kapımı Dizisi Selin karakteri ve bu karakteri canlandıran Bige Önal hakkında bilgiler vereceğiz. 

Sen Çal Kapımı Selin Kimdir? Nasıl Bir Karakter

Dizide rol alan Selin karakteri henüz 30 lu yaşlarda güzel bir hanım rolü ile izleyenlerin karşısında olacak. Şimdilik dizide nasıl bir karakter olacağı belli değil ancak dizinin ana karakteri olan Eda ile arkadaş olabilir. Karakter hakkında detaylı bilgiler geldiğinde bu kısım güncellenecek-tir. 

Bige Önal Kimdir? Sen Çal Kapımı Selin 

Bige Önal İstanbul ilinde  1 Şubat 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu lise eğitimini Özel St Benoit lisesinde tamamlamıştır. Lise sonrası  İstanbul Bilgi Üniversitesinden mezun olmuştur. Elde Var hayat dizisi ile 2010 yılında Yeliz karakterini canlandırmıştır. 
Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kimdir?
Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kimdir? Gerçek Adı

Bige Önal Nazlı karakteri ile 2014 yılında Benim Adım Gültepe dizisinde oynadı. TV8 de ekranlarında yayınlanan Maral:En Güzel Hikayem dizisinde Alara rolü ile ekranlara geldi. 

Bige Önal Oynadığı Filmler ve Diziler

2015 – Maral:En Güzel Hikayem (Alara) (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Nazlı) (TV Dizisi)
2013 – Muhteşem Yüzyıl (Rita) (TV Dizisi)
2011 – Elde Var Hayat (Yeliz) (TV Dizisi)
2010 – Halil İbrahim Sofrası (Didem) (TV Dizisi)
2007 – Kısmetim Otel (Gizem) (TV Dizisi)

Sen Çal Kapımı Selin Giydiği Elbise ve Kıyafetler 

Sen Çal Kapımı Selin karakterini canlandıran oyuncu Bige Önal’ın dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile taktığı takılar kolyeler ve aksesuarlar ile ilgili detaylar bu bölümde bilginize sunulacaktır. Sen Çal Kapımı Selin’in kıyafetlerinin marka model ve fiyat bilgilerine vipdizi.net farkı ile bu bölümden ulaşabilirsiniz. 
Bige Önal Kimdir?
Bige Önal Kimdir? Sen Çal Kapımı Selin 

Sen Çal Kapımı Selin karakterini canlandıran Bige Önal hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandıracağı karakter ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Orçun Oran Kimdir? Diye merak edenler bağlantıyı ziyaret edebilir. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler