Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Eda’nın Eski Sevgilisi Cenk Kimdir?

Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk Kimdir?

Sen Çal Kapımı Eda’nın Eski sevgilisi Cenk karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Dorukhan Kenger 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Dorukan Kenger Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk rolü ile dizide yer alan oyuncular arasında yer almaktadır. Fox ekranlarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk hakkında detaylı bilgiler vipdizi.net farkıyla yazımızın devamında…

Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk Kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisi Cenk rolü ile dizide yer alan isim  Dorukhan Kenger oldu. Cenk dizide genç bir üniversite öğrencisi olan Eda’nın eski sevgilisi rolüyle izleyeceğiz. Cenk dizide rol alan  Serkan karakteri ile bol bol ekranlara gelecek olan oyuncular arasında yer alacaktır. 

Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ana karakterler olan Serkan ve Eda karakterleri ile birlikte dizide sık sık karşımıza çıkacak olan Cenk karakterini canlandıran Dorukhan Kenger Kimdir? Detaylar aşağıda….

Dorukhan Kenger Kimdir? (Sen Çal Kapımı Cenk)

Dorukhan Kenger 1992 yılında dünyaya gelmiştir. 1,80 metre boryunda olan oyuncu 78 kilo ağırlığındadır. Oğlak burcu olan oyuncu Başarılı oyuncu @dorukkeng kullanıcı adı ile sosyal medyada yer almaktdır. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 
Sen Çal Kapımı Cenk Kimdir?
Sen Çal Kapımı Eda’nın Eski Sevgilisi Cenk Kimdir?
Dorukhan Kengel Oyunculuk Eğitimlerini  CAS Konservatuarı Eğitim Merkezinde tamamlamıştır.  Doritos, Pepsi gibi reklamlarda oynamıştır. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile kariyerine ilk adımı atmıştır. Deli Gönül, Lise Devriyesi ve Vatanım Sensin gibi dizilerde rol almıştır. 

Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk karakteri ve bu karakteri canlandıran Dorukhan Kenger hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Sen Çal Kapımı Leyla karakteri hakkında detaylar bu bağlantıda. Cenk karakteri ve Dorukhan Kengel hakkında yorumlarınızı alt tarafta bulunan panelden yapabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.