Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Ferit Şimşek Kim? Gerçek Adı

Sen Çal Kapımı Ferit Şimşek Kim? Gerçek Adı 

Sen Çal Kapımı Ferit Şimşek rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Çağrı Çıtanak 1990 yılında Hatay ilinde dünyaya gelmiştir. Çağrı Çıtanak Sen Çal Kapımı Ferit rolünü canlandıran oyuncudur. Oyuncu ve canlandırdığı Ferit Şimşek karakteri hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında yer almaktadır….

Sen Çal Kapımı Çağrı Çıtanak Kimdir? Ferit Karakteri

Sen Çal Kapımı Ferit rolünü canlandıran Çağrı Çıtanak 29 Kasım 1990 yılında Hatay ilinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 30 yaşında olan oyuncu 1,86 metre boyu ile uzun boylu oyuncularımızdan birisidir. 79 kilogram olan Çağrı Çıtanak Akrep Burcudur. Kahverengi gözleri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Hatay ilinde bulunan Antakya Belediye Şehir Tiyatrosu Oyunculuk Eğitimleri almıştır. 
Sen Çal Kapımı Ferit Kimdir?
Sen Çal Kapımı Ferit Şimşek Kim? Gerçek Adı 

Şimdilerde Sen Çal Kapımı Dizisi Ferit karakteri ile ekranlara gelen Çağrı Çıtanak ilk olarak 2010 yılında Küçük Sırlar isimli dizide oynamıştır. Arapça ve İngilizce bilmektedir. Kapan ve Hayal et isimli tiyatro oyunlarında oyuncu olarak yer almıştır. 2011 yılında Bizim Yenge isimli dizi sonrasından 2012 yılında Benim İçin Üzülme ve Kayıp Şehir isimli dizilerde rol almıştır. 
Daha fazla mesaj
Kaan karakteri ile 2013 yılında Babam Sınıfta Kaldı dizisinde rol alan oyuncu bir yıl sonra 2014 yılında Şeref Meselesi dizisinde oynamıştır. Canlandırdığı engin karakteri ile Acil aşk Aranıyor dizisinde oynayan Çağrı Çıtanak 2016 yılında yayınlanan Tatlı İntikam Dizisi ile adını hemen her kesime duyurmuştur. Vatanım Sensin dizisinde 2. sezon rol almıştır. Teo karakteri ile Ateş Böceği dizisinde rol almıştır. 2018 yılında Kocaman Ailem dizisinde Ercan karakterini canlandırmıştır. 

Sen Çak Kapımı Çağrı Çıtanak Rol Aldığı Diziler

Sen Çal Kapımı Ferit Karakteri
Kocaman Ailem
Ateş Böceği
Vatanım Sensin
Tatlı İntikam
Acil Aşk Aranıyor
Şeref Meselesi
Babam Sınıfta Kaldı
Kayıp Şehir
Benim İçin Üzülme
Bizim Yenge


Sen Çal Kapımı dizisi Ferit karakterinin dizide giydiği kıyafetler ve taktığı kolye bileklik ve diğer aksesuarlar hakkında detayları bu bölümde bulabilirsiniz. Yorum Bölümünden Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafetleri hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. Sen Çal Kapımı Engin Kimdir? Diye merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler