Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Melek Kim? Gerçek Adı Kariyeri

Sen Çal Kapımı Melek Kim? Gerçek Adı Kariyeri 

Sen Çal Kapımı Melek karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Elçin Afacan  1991 yılında dünyaya gelmiştir. İçerde dizisi ile kariyerine başlayan elçin Afacan Sen Çal Kapımı Dizisi Melek rolünü canlandıracak olan oyuncudur. Melek Kim detaylı olarak tanıyalı.
Fox ekranlarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı Dizisinde rol alan oyuncular arasında yer alan elçin Afacan dizide Melek rolü ile ekranlarda olacaktır. Geniş bir oyuncu kadrosu ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizide yer alan oyunculardan Sen Çal Kapımı Pırıl hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise Melek rolünü canlandıracak olan Elçin Afacan ile ilgili bilgiler vereceğiz. 

Elçin Afacan Kimdir? Sen Çal Kapımı Melek Karakteri

Sen Çal Kapımı Melek rolünü canlandıran Elçin Afacan İstanbul ilinde 22 Ocak 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Elçin Afacan, 1.68 metre boyunda, 75 kilo ağırlığındadır. Kova burcudur. İlk orta ve lise sonrasında eğitimlerine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda devam ederek buradan mezun olmuştur. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

İlk olarak ekranlara Görevimiz Tehlike isimli yarışma programı ile çıkmıştır. 2016 yılında yayınlanan İçerde isimli dizide rol almıştır. Daha sonra Dei Gönül isimli dizide de rol alan oyuncu Beste karakteri ile Bir Aile Hikayesi dizisinde rol almıştır.
Sen Çal Kapımı Melek Kimdir?
Sen Çal Kapımı Melek Kim? Gerçek Adı Kariyeri 

Elçin Afacan’ın rol aldığı diziler


2020 – Sen Çal Kapımı Melek
2019 – Bir Aile Hikayesi (Beste)
2017 – Deli Gönül
2016- 2017 – İçerde


Sen Çal Kapımı Melek karakterini canlandıran Elçan Efecan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. sen Çal Kapımı Figen hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Melek karakterinin dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile taktığı aksesuar ve takıların marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

Melek karakterini ve bu karaktere hayat veren Elçin Efecan hakkında sizlerde yorum alanından düşünce ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Yaz ayarında Fox ekranlarında ekranlara gelecek olan dizi oyuncuları hakkında detaylı bilgilere vip dizi sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler