Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Serkan’a Aşık Olan Leyla Kimdir?

Sen Çal Kapımı Dizisi Leyla Kimdir?

Sen Çal Kapımı Serkan’a Aşık Olan Leyla karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İlkyaz Arslan‘dır. Ankara ilinde 1993 yılında dünyaya gelen İlkyaz Arslan Sen Çal Kapımı dizisi Leyla rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncudur. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazının devamında….
Sen Çal Kapımı Serkan'a Aşık Olan Leyla Kimdir?
Sen Çal Kapımı Serkan’a Aşık Olan Leyla Kimdir?
Yaz aylarında ekranlara gelmesi beklenen diziler arasında yer alan Sen Çal Kapımı dizisi Leyla karakteri dizi hayranları tarafından oldukça merak edilen karakterlerden birisidir. Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Kerem Bursin’in canlandırdığı Serkan karakterinin iş yerinde çalışan Leyla Serkan’a içten içe aşık olan kızı canlandırmaktadır.  Leyla Serkan’a aşık olsa da bu aşkını itiraf edememektedir. 

İlkyaz Arslan Kimdir? (Sen Çal Kapımı Leyla)

Sen Çal Kapımı Dizisi Leyla karakterine hayat veren oyuncu İlkyaz Arslan Başkent Ankara ilinde 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Eskişehir ili Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Oyunculuk Bölümünü bitirmiştir. 
Yurt dışından tiyatro üzerine eğitim alan oyuncudur. Oyunculuk ve yönetmen yardımcılığı yapmaktadır. Sen Çal Kapımı Leyla 165 cm boyunda 57 kg ağırlığındadır. Komiser Banu karakteri ile Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide 2010 yılında ekranlara gelmiştir. 
İlkyaz Arslan Oynadığı ve Yönettiği Tiyatrolar
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Takan Takana 
Delirium / Yönetmen Yardımcısı
Pal Sokağı
Karamazov Kardeşler / Oyuncu / Yönetmen Yardımcısı
Aslan Asker Şvayk / Bayan Müller
Sen Çal Kapımı Dizisi Leyla karakterine hayat veren  İlkyaz Aslan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sen Çal Kapımı Dizisi Erdem rolünü canlandıran oyuncu hakkında detaylara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Leyla karakteri ve Sen Çal Kapımı dizisi hakkında düşünce ve görüşlerinizi yorum alanından yapabilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler