Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Yemin Dizisi Elif Özkul Kimdir?

Yemin Dizisi Elif Özkul Kimdir?

Yemin Dizisi Emir'in yeni sevgilisi rolü ile diziye dahil olacak olan Elif Özkul Erzurum ilinde 10 mayıs 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bir Dönem haber Türk televizyonlarında haber spikerliği yapan Elif Özkul aslen Trabzonludur. Yemin dizisi ana karakteri olan Reyhan'ın senaryo gereği ölümünden sonra onun yerini alması beklenen oyuncudur. 

Geçen sezon Reyhan karakteri ölerek diziden ayrılmıştı. Emir ile birlikte dizide başrol oynayacak olan Elif ÖZKUL Payitaht Abdülhamit dizisinde Fehime Sultan rolünü canlandırmıştı. dizide eşi ve çocuğunu kaybeden Emir diziye yeni katılacak olan Elif ÖZKUL ile dizide rol alacaktır. Peki Elif ÖZKUL kimdir? İşte Detaylar....

Elif Özkul Kimdir?

Başarılı ve güzel oyuncu 10 Mayıs 1988 yılında Erzurum ilinde dünyaya gelmiştir. Elif Özkul şimdilerde 32 yaşlarındadır. Trabzonlu olan Elif Özkul İstanbul Üniversitesinde İşletme eğitimi almıştır. Dizi oyunculuğu öncesinde spikerlik yapmıştır. Show TV’ ekranlarında Cumartesi Sürprizi isimli programı sunmuştur. 

Şimdilerde Yemin dizisinde Gökberk Demirci ile partner olacak. Elif Özkul 51 kilo ağırlığında ve 174 cm boyundadır. Boğa Burcu olan oyuncunun bilinen bir sevgilisi yoktur. elifozkulll kullanıcı ismi ile instagram da yer almaktadır.
Yemin Dizisi Emir'in Yeni Sevgilisi Elif Özkul Kimdir?
Yemin Dizisi Elif Özkul Kimdir?

Yorum Gönder for "Yemin Dizisi Elif Özkul Kimdir?"