Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece Kimdir?

Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece Kimdir? 

Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Nisa Sofya Aksongur‘dur. Yeni Hayat Dizisinde Adem ve Nevin’in 8 yaşındaki kızları Ece Şahin  rolünü canlandıran çocuk oyuncu dizide henüz 2. sınıfa gitmektedir. 
Babasını eskiden çok sık göremeyen ve işinden ayrılması sebebi ile artık daha fazla göreceğini düşünen Küçük Ece oldukça mutludur. Babasını çok seven Ece ondan sürekli olarak ilgi bekleyen bir çocuktur. Babası Adem’den uyumadan önce masal anlatması ister. Annesi Nevin ise oldukça kuralcı birisidir. Bu sebeple Küçük Ece zaman zaman yaptığı yaramazlıkları annesinden saklayarak babasına anlatır. 
Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece Kimdir?
Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece Kimdir? 

Daha fazla mesaj
Yeni Hayat Dizisinde Ece karakterine hayat veren küçük oyuncu Nisa Sofiya Aksongur 30 Mart  2011 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.  Muhteşem Yüzyıl Közem dizisi ile oyunculuğa ilk adımı atmıştır. 7. Koğuştaki Mucize isimli sinema filminde Ova karakteri ile hemen herkes tarafından tanınmıştır. 

Nisa Sofiya Aksongur’un rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – 7. Koğuştaki Mucize / Ova (Sinema Filmi)
2019 – Kuzgun / Dila’nın Küçüklüğü (TV Dizisi)
2018 – Locman (Sinema Filmi)
2018 – Ağlama Anne / Alya (TV Dizisi)
2016 – Adını Sen Koy / Asya (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem / Hanzade (TV Dizisi)

Kanal D ekranlarında kısa bir süre sonra yayınlanması beklenen dizide rol alan Çocuk oyuncu Ece karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yeni Hayat Dizisi Berna karakteri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler