Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zümrüdü Anka Dizisi Deniz Karakterini Kim Canlandırıyor?

Zümrüdü Anka Dizisi Deniz Karakterini Kim Canlandırıyor?

Zümrüdü Anka Dizisi Kimdir?

Zümrüdüanka Dizisi Deniz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sahra Şaş İstanbul ilinde 1994 yılında dünyaya gelmiştir. İlk sezonunu geride bırakan dizinin yeni sezonunda Deniz rolü ile ekranlara gelecek olan Sahra Şaş Zemheri dizisinde Sevda rolü ile ekranlara gelmişti son olarak.
Akrep burcu olan oyuncu bir dizide rol almıştır. Dizi sektörüne 2013 yılında Tatar Ramazan isimli efsane dizi ile başlayan oyuncu iki sene sonra Aşkın Dili Yok isimli dizi ile ekranlara gelmişti.Dilber karakteri ile Muhteşem Yüzyıl Kösem isimli tarihi dizide rol aldıktan sonra Çoban Yıldızı dizisinde Rüveyda karakterini canlandırmıştı. Ekranların sevilen dizileri arasında yer alan Kadın dizisinde (Berşan) rolünü oynadı. Bizim Hikaye isimli dizide iki sezon rol alan oyuncu şimdilerde Zümrüde Anka Dizisi Deniz rolü ile ekranlarda. 
Serhat ve Zümrüt karakterlerinin aşklarının konu edildiği diziye katılan Deniz karakteri bakalım dizide nasıl bir rol ile ekranlarda olacak. Fox ekranlarında ikinci sezonu ile karşımıza çıkacak olan dizinin yeni sezon bölümlerinin Ağustos sonu veya Eylül başlarında ekranlara gelmesi bekleniyor. Ürgüp ilçemizin Göreme bölgesinde dizi çekimleri devam etmektedir. 
Zümrüdü Anka Deniz Kimdir?
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Diziye yeni katılan Deniz henüz genç bir kızdır. Oldukça güzel olan Deniz aynı zamanda başarılı bir iş kadınıdır. Nevşehir’de yaşayan bir iş adamının kızıdır. Serhat ve Zümrüt aşkının arasında önemli bir konumda dizide rol alması beklenmektedir. 
Zümrüdü Anka Deniz’in Amacı ne?
Zümrüdü Anka dizisine yeni katılan oyuncu  Deniz Demirkan ailesi ile ya hısım olacak yada düşman olacaktır. Serhat ile yakınlaşması beklenen karakter hakkında dizi başlayınca net olarak fikir edineceğiz. 
Zümrüdü Anka Dizisi Deniz Karakterini Kim Canlandırıyor?
Zümrüdü Anka Dizisi Deniz Karakterini Kim Canlandırıyor?
Zümrüdü Anka’nın Deniz’i Sahra Şaş Kaç Yaşındadır?
14 Kasım 1994 doğumlu olan Sahra Şaş 2020 yılı içinde 24 yaşındadır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler