Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Alevlerin Ardından Dizisi Komiser Taner Kim? Gerçek Adı

Alevlerin Ardından Dizisi Komiser Taner Kim? Gerçek Adı 


Alevlerin Ardından Dizisi Komiser Taner karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Fatih Çetintaş dizide genç ve başarılı bir komiser rolünü canlandıracaktır. Ahmet Katkısız’ın yönetmenliğini üstlendiği Alevlerin Ardından dizisinde ilk defa kamera karşısına çıkacak olan Fatih Çetintaş dizide Komiser Taner karakteri ile rol alacaktır. 

Alevlerin Ardından dizisinin yapımcılığını başarılı projelere imza atan Ay Yapım üstlenmektedir. Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel, Sema Keçik gibi isimlerin dizide rol alması bekleniyor. Eylül ayında ekranlara gelmesi beklenen Alevlerin Ardından dizisi  Komiser Taner karakteri oldukça önemli bir karakter olacak. 

Alevler Ardından Dizisi Taner rolünü canlandıran Fatih Çetintaş henüz 20’li yaşların başında genç bir tiyatro oyuncusudur. Oyunculuk eğitimleri sonrasında ilk olarak bu dizi ile ekranlara gelecektir. Salt Talent ajansa kayıtlıdır. Keşanlı Ali Destanı ve Şüphe gibi tiyatro oyunlarında sahne almıştır. 

Alevlerin Ardından Dizisi Komiser Taner Kim? Gerçek Adı
Alevlerin Ardından Dizisi Komiser Taner Kim? Gerçek Adı 
Alevlerin Ardından Komiser Taner Polis Okulunu yeni tamamlamış başarılı bir polistir. Yakışıklılığı ile dikkat çeken oyuncu dizide aynı zamanda bir aşk da yaşayacak ve muhtemelen suçlu profilindeki bir karakter ile aşk yaşayacaktır. 

“Le Bazaar De La Charite” isimli projeden uyarlama olan Alevlerin Ardından Komiser Taner rolü ile dikkat çeken oyuncu Fatih Çetintaş  Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimi almıştır. Alevlerin Ardından Dizisi Komiser Taner rolünü canlandıran Fatih Çetintaş hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler