Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arıza Dizisi Halide Kim? Gerçek Adı

Arıza Dizisi Halide Kim? Gerçek Adı 

Arıza Dizisi Halide karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ayça Ayşin Turan 25 Ekim 1992 yılında Sinop ilinde doğmuştur. Annesi Sinoplu olan oyuncunun babası ise Kastamonulu dur. Ayça Ayşin Turan Arıza Dizisi Halide rolü ile dizinin ana karakterlerinden birisidir. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimin almaktadır. Sinop Belediye konservatuarında eğitim görerek oyunculuk eğitimlerini ise Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosundan almıştır. Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu tam listesi için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Arıza Dizisi Halide rolü ile show tv ekranlarında bu sezon ekranlara gelecek olan Ayça Ayşin Turan, 1.67 metre boyunda ve 47 kilo ağırlığındadır. Akrep burcu olan oyuncu Arıza Dizisinde Ali Rıza karakterini canlandıran Tolga Sarıtaş ile baş-rollerde yer alacaktır. 
Arıza Dizisi Halide karakteri dizinin bir diğer ana karakteri olan Ali Rıza ile tesadüfen tanışan ve zengin bir ailenin kızı rolünü canlandıracaktır. Özellikle yer altı dünyasının karanlık ve zengin ailesinin kızları Halide ailesi için oldukça kıymetlidir. Ailesinin biricik kızları olan Halide dizide senaryo gereği dürüst ve mert bir delikanlı olan Ali Rıza ile tanışması sonucu yolları kesişecektir. Taksici Ali Rıza ile Halide imkansız bir aşk içinde kendilerini bulacaklar. Halide karanlık ailesi ile taksici Ali Rıza arasında kalacaktır. 

Arıza Dizisi Halide (Ayça Ayşin Turan Hangi Dizilerde Oynadı)

Arıza Dizisi Halide rolünü canlandıran Ayça Ayşin Turan 2011 yılında dinle sevgili isimli dizi ile kariyerine başlamış ve bu dizide Gülfem rolünü oynamıştır. 2014 yılının sevilen dizisi Karagül’de Ada rolü ile ekranlara gelmiştir. 2016 yılında yayınlanan Altınsoylar isimli dizide Burcu, 2017 yılında yayınlanan Meryem isimli dizide ise Meryem karakteri ile başrol oynamıştır. 2019 yılında Leyla karakteri ile Hakan Muhafız dizisinde rol alan oyuncu 2015 yılında Zeliş karakteri ile Sevimli Tehlikeli isimli sinema filminde rol almıştır.  
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Arıza Dizisi Halide Kim? Gerçek Adı
Arıza Dizisi Halide Kim? Gerçek Adı 

2020- Arıza (Halide)
2019 – Hakan: Muhafız (Leyla)
2017 – Meryem (Meryem Akça)
2016 – Altınsoylar (Burcu)
2015 – Sevimli Tehlikei (Zeliş)
2014 – Karagül (Ada)
2011 – Dinle Sevgili (Gülfem)

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Arıza dizisinin çekimlerinin İstanbul ilinde başlayacapı ve yeni sezonda ekranlarda olacağı tahmin ediliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi isimler yer alıyor. 

Arıza Dizisi Halide Giydiği Kıyafetler ve Elbiseler

Arıza Dizisi başrol oyuncusu Halide’nin dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar ve takılar ise zengin bir kızı canlandırdığı için merak edilen konulardan olacaktır. Arıza Dizisi Halide giydiği elbiseler ve kıyafetlerin marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili sorularınızı bu bölümden sorabilirsiniz. Dizide şıklığı ile ön planda olacak Halide karakteri ile ilgili düşüncelerinizi bekliyoruz.
Arıza Dizisi Halide hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Arıza Dizisi Murat hakkında detaylı bilgilere bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler