Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arıza Dizisinde Hangi Oyuncular Var? İşte Tam Kadro


Arıza Dizisinde Hangi Oyuncular Var? İşte Tam Kadro 

Show tv ekranlarında Eylül ayında başlaması beklenen Arıza Dizisinde Hangi Oyuncuların yer aldığı merak konusu oldu. Yönetmenliğini  Recai Karagöz beyin yapacağı Arıza Dizisinde bir çok oyuncu yer alıyor. Arıza Dizisi tanıtım fragmanı ile birlikte dizinin çok ses getireceği tahmin edilirken dizinin henüz yayın günü ve saati belli olmadı. Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı dizide yer alan oyuncuların Tam Kadrosu aşağıda….


Arıza Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 

Arıza Dizisi  kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım, Yeşim Gül gibi isimler yer alıyor. 
Arıza Dizisinde Hangi Oyuncular Var? İşte Tam Kadro
Arıza Dizisinde Hangi Oyuncular Var? İşte Tam Kadro 

Tolga Sarıtaş Arıza Dizisi Ali Rıza 

Arıza Dizisi Ali rıza karakterini canlandıracak olan başrol oyuncudur. Kendi halinde mütevazi bir mahallede yaşamaktadır. Taksisine aldığı bir kızı darp eden sevgilisini dövmesi ile hayatı değişecektir. Söz Dizisi Yavuz karakteri ile tanınan Tolga Sarıtaş  30 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 

Ayça Ayşin Turan Arıza Dizisi Halide

Halide karakterini canlandıracak olan kadın başrol oyuncusudur. 25 Ekim 1992 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Zemheri dizisi Firuze rolü ile son olarak ekranlarda yer almıştı.

Arıza Dizisi Ahmet Mümtaz Taylan

…………….karakterini canlandıracak olan usta oyuncudur. 12 Ekim 1965 doğumludur. Bir çok dizi film ve projede rol almıştır. Dizide Zengin bir mafya babasını canlandıracaktır. 

Arıza Dizisi Olgun Toker

………….. Fuat Ersoylu’nun oğlu rolünü canlandıracak. 12 Mart 1986 Mersin doğumlu olan oyuncu 1.80 metre boyunda, 77 kilo ağırlığındadır. Balık burcu olan oyuncu dizide zengin ve son derece güçlü olan Fuat Ersoy karakterinin şımarık ve her istediğini yapan birisidir.

Levent Can Arıza Dizisi Fuat Ersoylu

Arıza Dizisi Fuat karakterini canlandıracaktır. 1971 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu bir çok dizi ve filmde başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Arıza Dizisi Fuat karakteri ile zengin ve güçlü birisini oynayacaktır. 

Arıza dizisi Murat Daltaban 

………karakterini canlandıracak olan oyuncudur. 5 Mayıs 1966 Ankara doğumludur. 1.82 metre boyunda, 79 kilo ve Boğa burcudur. Bir çok dizi ve projede yer almıştır. 

Arıza Dizisi Dilara Aksüyek 

………..karakterini canlandıran isim oldu. İzmir ilinin Karşıyaka İlçesinde 24 Temmuz 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Aslan Burcu olan Dilara Aksüyek 1.68 metre boyunda, 58 kilo ağırlığındadır. Son olarak İstanbul’lu Gelin dizisinde İpek rolünü canlandırmıştı. 


Arıza Dizisi Cavit Çetin Güner Murat Karakteri 

Arıza Dizisi Murat karakterini canlandıran Cavit Çetin Güner, 21 Şubat 1986 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Bursa olan oyuncu Balık Burcıdır. 1.71 metre boyunda, 68 kilo ağırlığındadır. 2003 yılında yayınlanan Hayat Bilgisi dizisi Cavit karakteri ile kariyerine başlayan oyuncu, son olarak Yasak Elma dizisinde Hilmi rolü ile ekranlara gelmiştir. Arıza Murat Kimdir? Ayrıntılı bilgiler bağlantıda….


Arıza Dizisi Uygar Özçelik 

Arıza Dizisi …………karakterini canlandıran Uygar Özçelik 1 Ocak 1983 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 1.72 cm boyunda olan oyuncu 75 kg ağırlığındadır. 


Arıza Dizisi Pınar Çağlar Gençtürk,

Arıza Dizisi ………..karakterini canlandıran Pınar Çağlar Gençtürk Kocaeli 1982 doğumludur.  Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü sonrası Yüksek Lisans da yapmıştır. Son olarak  Kadın dizisinde doktor’u canlandıran oyuncunun yer aldığı diziler ise şunlardır. 

Kadın (Doktor, 2019)
Evlat Kokusu (Meryem, 2017)
Bizim Hikaye (Tufan’ın Eski Karısı Ferda, 2017)
Arkadaşlar İyidir (Sema – Eren’in Annesi Sema, 2016)
Çalıkuşu (Münevver, 2013)
Çıplak Gerçek (Gülsen, 2012)
Muhteşem Yüzyıl (Beyhan Sultan, 2011-2013)
Büyük Buluşma (Şermin, 2004)


Arıza Dizisi Ali Rıza Kubilay,

Arıza Dizisi ……….karakterini canlandıran Ali Rıza Kubilay  15 Mart 1977 tarihinde Başkent Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 1.86 metre boyunda, 83 kilodur. Son olarak 2019 yılında Kurşun isimli dizide rol almıştır. 


Arıza Dizisi Yağız Can Konyalı,

Arıza Dizisi ……….karakterini canlandıran Yağız Can Konyalı, 20 Eylül 1991 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.  Başarılı oyuncu 1.77 metre boyunda, 73 kilo ağırlığında ve Başak burcudur. Son olarak 2019 yılında Aşk Ağlatır isimli dizide Rüzgar karakterine hayat vermiştir. 


Arıza Dizisi Cankat Aydos,

Arıza Dizisi …………..karakterini canlandıran Can Aydos Ankara ilinde 12 Aralık 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Profesyonel olarak uzun süre basketbol oynamıştır.  Bir Deli Sevda Behsat Ç gibi dizilerde rol almıştır. 


Arıza Dizisi Hazal Benli,

Arıza Dizisi ……….karakteri ile dizide rol alan Hazal Benli, 10 Haziran 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü mezunudur. Arıza Dizisinde oynayan Hazal Benli, 1.72 metre boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır. Oyuncu İkizler burcudur.

Arıza Dizisi Duygu Akdeniz,

Arıza Dizisi …………karakterini canlandıran Duygu Akdeniz İzmir ilinde 12 Haziran 1986 yılında dünyaya gelmiştir. 178 santimetre boyunda ve 60 kilodur. Duygu Akdeniz, ikizler burcudur. Mesleği aslında modelliktir.

Arıza Dizisi Kemal Burak Alper,

Arıza Dizisi Fikret karakterini canlandıracak olan Kemal Burak Alper son olarak Behsat Ç dizisinde rol almış ve izleyenler tarafından oldukça beğeni toplamıştı. Tam bir psikopat polis olarak bu dizide rol alan Kemal Burak Alper 19 Nisan 1988 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesi Tiyatro Bölümünde mezun olan oyuncu  1.80 metre boyunda ve 72 kilo ağırlığındadır. Koç burcu olan oyuncu Arıza Dizisinde Fuat’ın oğlunun adamlarından birisidir. 

Arıza Dizisi Burak Demir,

Arıza Dizisi …………..karakterini canlandıran Burak Demir, 3 Kasım 1978 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Mssf Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yüksek llisansını Bahçeşehir üniversitesinde tiyatro alanında yapmıştır. 2000 yılında Trt ekranlarında yayınlanan Hedef Mutluluk isimli dizide rol alan oyuncu son olarak İnadına Yaşamak isimli filmde oynamıştır. 2000 – Hedef Mutluluk (TRT 2) (dizi)2000-2006 – Bizim Evin Halleri


2005 – Kanlı Düğün

2005 – İffet (TV filmi)
2006 – Daha Neler
2007 – Genco
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu?
2009 – Hırçın Kız Kadife (TV filmi)
2009 – Denizden Gelen (Sinema)
2010-2012 – Farklı Desenler
2013 – 2014 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Bizim Okul
2013 – Sağ Salim 2: Sil Baştan (Sinema)
2013 – İnadına Yaşamak

Arıza Dizisi Ergun Kuyucu,

Arıza Dizisi ……………karakterini canlandıran Ergün Kuyucu 1 Haziran 1969 yılında Sivas ilinde dünyaya gelmiştir. B,r çok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak Arıza Dizisi kadrosunda yer alan isim oldu. 


Arıza Dizisi Fatih Dokgöz,


Arıza Dizisi Gökay Müftüoğlu,


Arıza Dizisi Sıla Gözüm,


Arıza Dizisi Yeşim Salkım


Arıza Dizisi Yeşim Gül

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.