Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Tolga Kim? Gerçek Adı

Bay Yanlış Dizisi Tolga Kim? Gerçek Adı 

Bay Yanlış dizisi Tolga karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Serhat Parıl İzmir ilinde 27 Temmuz 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünü İzmir ilinde tamamlamıştır. Fox ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Bay Yanlış Tolga rolü ile diziye dahil olan Serhat Parıl karakteri hakkında detaylar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…
Bay Yanlış dizisinde  10. bölümde diziye dahil olması beklenen Serhat Pırıl dizide Tolga rolü ile ekranlara gelecektir. Özgür’ün Amerikadan gelen Kuzeni Tolga karakteri ile dizide yer alacak oyuncu diziye ayrı bir renk katacaktır. 
Bay Yanlış Tolga rolünü canlandıran Serhat Pırıl Trust Menajerlik oyuncusudur.Öğretmenlik yaptıktan kısa bir süre sonra Oyunculuk bölümünde eğitim alarak bir çok tiyatroda yer aldı. Oyunculuk dışında seslendirme de yapan oyuncu 2011 yılında “Babam İçin” isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. 
Şimdilerde Bay Yanlış Dizisi Tolga rolü ile Fox ekranlarında izleyenler ile buluşan Serhat Parıl bu diziden önce Bir Aşk İki Hayat isimli projede Oğuz karakterini canlandırmıştı. 
(Bay Yanlış Tolga) Dizileri ve Filmleri 
Bay Yanlış (Tolga) – 2020
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Bir Aşk İki Hayat (Oğuz) – 2019
Seven Ne Yapmaz (Mehmet) – 2017
Cesur ve Güzel – 2017
Kar (Mahir) – 2017
Medcezir (Giray) – 2013 / 2015
Bir Gevrek Bir Boyoz İki De Kumru (Hristo) – 2013
Soluş (Ulaş) – 2012
Babam İçin – 2011
Bay Yanlış Dizisi Tolga Kim? Gerçek Adı
Bay Yanlış Dizisi Tolga Kim? Gerçek Adı 
Bay Yanlış Dizisi Tolga rolünü canlandıran Serhat Pırıl’ın dizide giydiği kıyafet ve güneş gözlüğü gibi aksesuarlar hakkında bu bölümden sorularınızı sorabilirsiniz. Bay Yanlış Cansu hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler