Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Beni Bırakma Dizisi Berk Kim? Gerçek Adı

Beni Bırakma Dizisi Berk Kim? Gerçek Adı 

Beni Bırakma Dizisi Berk Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Onur Aziz Özdemir 20 li yaşlarda bir oyuncudur. Üniversite eğitimlerini Ankarada devam ettiren oyuncu aynı zamanda tiyatro eğitimleri almaktadır. Ekranlarda görmediğimiz oyuncunun ilk dizi deneyimi Beni Bırakma Dizisi olacak. Focus Film ve MG Yapım imzalı dizide yeni sezonda yeni oyuncularda göreceğiz. Bu oyunculardan biriside Berk olacak. Berk dizide Firuze karakterinin arkadaşlarından birisi rolünü canlandıracaktır. 
Onur Aziz Özdemir Kimdir?
Beni Bırakma Dizisi Berk rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Onur Aziz Özdemir dizi hayranları tarafından merak edilen oyunculardan birisi olacaktor. Başkent Ankara da üniversite öğrencisidir. SunArt Sanat Merkezinde oyunculuk kursları almıştır. 
Beni Bırakma Dizisi Berk Gerçek Adı
Beni Bırakma Dizisi Berk Gerçek Adı 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Beni Bırakma Dizisi Berk karakteri dizinin bir başka oyuncusu olan  Firuze’nin arkadaşlarından birisi olacaktır. Beni Bırakma Dizisine Tarık’ın kızı olarak  dahil olacak Firuze ile Berk arasında bakalım nasıl bir ilişki olacak. 

Beni Bırakma Dizisi Berk rolünü canlandıran Onur Aizi Özdemir hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Beni Bırakma Dizisi yeni sezonda yeni oyuncular ile devam ediyor. Beni Bırakma Dizisi Firuze Kimdir? Merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Beni Bırakma Dizisi Berk Kim? Gerçek Adı
Beni Bırakma Dizisi Berk Kim? Gerçek Adı
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler