Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Beni Bırakma Dizisi Firuze Kim? Gerçek Adı

Beni Bırakma Dizisi Firuze Kim? Gerçek Adı 

Beni Bırakma Dizisi Firuze karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hazal Eylül Çelik Başkent Ankara’da 2 şubat 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro bölümünü Bilkent Üniversitesinde tamamlamıştır. Tiyatro oyunları ile başlayan kariyerine Focus Film devam etmiştir. Sevilerek izlenen Beni Bırakma dizisinde yeni sezonda dahil olan Hazal Eylül Çelik dizide Firuze karakterini canlandıracaktır.
İki sezondur devam eden dizinin bu sezonuna yeni katılan oyunculardan Beni Bırakma Berk karakteri hakkında sizlere önceki yazımızda detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda sizlere Beni Bırakma Firuze hakkında bilgiler vereceğiz. 
Beni Bırakma Dizisi Firuze Kim? Gerçek Adı
Beni Bırakma Dizisi Firuze Kim? Gerçek Adı

Beni Bırakma Dizisi Firuze Kimdir?

Beni Bırakma  Firuze dizide henüz  20’li yaşlarda olan güzel bir kızı canlandırmaktadır. Güzelliği kadar cesareti ve akıllı birisi olması ile ön planda olacaktır. Sıla’yı kaybeden Tarık ile aralarında ilerleyen zamanlarda yakınlaşma olması beklenmektedir. Beni Bırakma Firuze rolünü canlandıran Hazal Eylül Çelik hanımı tanıyalım isterseniz.
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Hazal Eylül Çelik Kimdir? Beni Bırakma Firuze 

Beni Bırakma dizisi Firuze rolü ile dizide yeni sezonda ön planda olacak olan Hazal Eylül Çelik 2 şubat 1992 yılında başkent  Ankara doğumludur. Oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.  Deniz Yıldızı dizisinde  3 sezon rol almıştır. 
Hazal Eylül Çelik bu diziden sonra ise sevilen dizi Beni Affet dizisinde Leyla rolünü canlandırmıştır. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hazal karakteri ile dizide rol alan oyuncu şimdilerde Beni Bırakma Dizisi Firuze rolü ile ekranlara geliyor.  Hazal Eylül Çelik 172 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Beni Affet dizisinden oyuncu arkadaşı Mert Altınışık  ile evlidir.

Beni Bırakma Firuze Gerçek Adı
Beni Bırakma Firuze Gerçek Adı 

Beni Bırakma Dizisi Firuze
karakterini canlandıran Hazal Eylül Çelik hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler