Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Beni Bırakma Dizisi Gönül Kim? Gerçek Adı

Beni Bırakma Dizisi Gönül Kim? Gerçek Adı 

Beni Bırakma Gönül karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Eda Nur Gülbudak 11 Aralık 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Isparta doğumlu olan oyuncu  Antalya Serik Sağlık Meslek Lisesi mezunudur. Beni Bırakma Dizisinde 4. sezonda Gönül rolü ile dizide rol alacak olan Eda Nur Gülbudak oyuncu koçu Ebru Ay’dan  dersler almıştır. 

Sevilerek izlenen Beni Bırakma dizisi 4. sezonda bir çok oyuncu değişikliği ile ön plana çıkıyor. Dizinin geçen sezonunda yer alan ve Elif  ile  Emre karakterleri canlandıran Berkay Veli ve Merve Üçer diziden ayrıldı.Bu sezon Beni Bırakma dizisi kadrosuna ise dahil olan oyuncular Firuze karakteri ile Hazal Eylül Çelik ve Berk karakteri ile Onur Aziz Özdemir dahil oldu. 
Beni Bırakma Dizisi Gönül Kim? Gerçek Adı
Beni Bırakma Dizisi Gönül Kim? Gerçek Adı

Edanur Gülbudak Kimdir? Beni Bırakma Gönül 

Beni Bırakma Dizisi Gönül rolünü canlandıran Eda Nur Gülbudak 11 Aralık 1998 yılında gülleri ile meşhur ilimiz Isparta’da dünyay gelmiştir. Şimdilerde 22 yaşında olan oyuncu Antalya Serik Sağlık Meslek Lisesi mezunudur. Lise sonrası mankenlik ve oyunculuk amacı ile eğitimler ve dersler almıştır. 

Aldığı eğitimler sonrasında Focus Filmin açtığı oyuncu seçmelerinde başarılı olan oyuncu  Beni Bırakma dizisinde Gönül karakterine hayat verme şansı elde etmiş ve yer alacağı ilk dizi projesinde kadı başrol oyuncusu olma hakkı elde etmiştir. Oyuncu  Youtube isimli platformunda videoları bulunan bir isimdir.  Eda Nur GÜLBUDAK 2019 da 7 Filmi ile ilk kez rol almıştır. 

Edanur Gülbudak Kaç yaşında?

Edanur Gülbudak 11 Aralık 1998 doğumludur ve 22 yaşının içindedir. Edanur Gülbudak şuanda Ankara’da yaşamaktadır.Beni Bırakma Gönül Nasıl Bir Karakter?

Beni Bırakma Dizisi Gönül dizide üniversite eğitimi alan güzel bir kızdır. Maddi sıkıntılardan tutunda bir çok zorluk çekse de üstesinden gelmiş ve başarı ile hem hayatını hemde eğitimlerini devam ettirmiştir. Gönül’ün hayatı ise Beni Bırakma  Yusuf ile karşılaştığında değişecektir. Dizide Gönül karakteri muhtemelen Yusuf ile aşk yaşayacaktır. 

Beni Bırakma Dizisi Gönül Kim? Gerçek Adı
Beni Bırakma Dizisi Gönül Kim?

Edanur Gülbudak Sosyal Medya Hesapları

İnstagramda @edanurgulbudak kullanıcı adını kullanmaktadır. Beni Bırakma Dizisi Yusuf Kimdir? Merak edenler bağlantıyı ziyaret edebilirler. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler