Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Beni Bırakma Dizisi Orhan Kim? Gerçek Adı

Beni Bırakma Dizisi Orhan Kim? Gerçek Adı 

Beni Bırakma Orhan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Okan Şenozan 29 Mart 1968 Ankara doğumludur. Tiyatro Eğitimlerini Ankara Üniversitesine tamamlamıştır. Mavi gözleri ile dikkat çeken oyuncu Koç Burcudur. Bizim Evin Halleri dizisi ile kariyerine başlayan oyuncu Sahra, Beni Affet ve Unutma Beni isimli dizilerde rol almıştır. Evli ve iki kızı babasıdır. Okan Şenozan İlk, orta ve liseyi Ankara'da Tevfik Fikret Lisesi'nde okumuştur. 1991 yılında A.Ü.D.T.C.F tiyatro bölümü oyunculuk dalından mezun oldu. Ardından Devlet Tiyatrolarında görev almaya başladı. 

Beni Bırakma Dizisi ilk 3 sezonu geride bırakarak 4. Sezon için kolları sıvadı. Dizinin 3. sezonunda bir çok oyuncu Beni Bırakma Dizisinden ayrılırken yeni gelen oyuncular ile kadrosunu güçlendirdi. Beni Bırakma dizisi Yusuf ve Beni Bırakma Gönül karakterlerini sizlere daha önce tanıtmıştık. Bugün sizlere tanıtacağımız oyuncunu Dizide Orhan karakterini canlandıracak olan Okan Şenozan olacak. 

Cumhuriyet (film) : 1998 Yaver Rüsuhi
Sahra (dizi) : [2004-2005] Sinan
Bizim Evin Halleri (dizi): [2000-2008] Sayhan Kiziroğlu
Unutma Beni (dizi): [2009-2012] Zafer
Beni Affet (dizi): [2012-2018] Şahin
Halka (dizi): [2019] Külçe
Korkunun Gözleri (film): [2020] Cemşit
Beni Bırakma Dizisi Orhan Kim? Gerçek Adı
Beni Bırakma Dizisi Orhan Kim? Gerçek Adı 

Beni Bırakma Dizisi Okan karakterini canlandıran Okan Şenoozan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandıracağı karakter ile ilgili düşüncelerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz. 

Yorum Gönder for "Beni Bırakma Dizisi Orhan Kim? Gerçek Adı "