Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Beni Bırakma Dizisi Yusuf Kim? Gerçek Adı

Beni Bırakma Dizisi Yusuf Kim? Gerçek Adı 

Beni Bırakma Dizisi Yusuf rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Gökberk Yıldırım1991 doğumludur. 183 cm boyunda ve 75 kg ağırlığında olan oyuncu İnanç Yılan Bireysel Oyunculuk da eğitimlerini tamamlamıştır. Atv ekranlarında günlük olarak yayınlanan Beni Bırakma dizisinde 4. Sezonda bir çok oyuncu değişikliği yaşandı. Beni Bırakma Dizisi Gönül karakterini canlandıran  Eda Nur Gülbudak’ın partneri Yusuf olacaktır. Gökberk Yıldırım Beni Bırakma Dizisi Yusuf rolü ile ekranlara gelecektir. 

Beni Bırakma Dizisi Yusuf rolünü canlandıracak olan Gökber Yıldırım  Erdem Güney Menajerlik oyuncusudur. 2009 yılında İnanç Yılan'dan Bireysel Oyunculuk Eğitimi almıştır. 2015 yılında dizi kariyerine başlayan oyuncu ilk olarak Deniz Yıldızı isimli dizide rol almıştır. 
Beni Bırakma Dizisi Yusuf Kim? Gerçek Adı
Beni Bırakma Dizisi Yusuf Kim? Gerçek Adı
2015 ve 2019 yılları arasında ise Gökberk Yıldırım sevilen dizi Beni Affet Murat Kozan karakteri ile oynamıştır. Aşk ve Günah isimli dizide Berk rolünü canlandıran oyuncu 2020 yılında Beni Bırakma dizisinde Yusuf rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanmaktadır. 

Beni Bırakma (Yusuf) – 2020
Aşk ve Günah (Berk) – 2016
Beni Affet (Murat Kozan) – 2015 / 2019
Deniz Yıldızı – 2015

Beni Bırakma Yusuf Karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Beni Bırakma dizisinin 4. Sezonunda diziye dahil olan oyunculardan Firuze ve Berk karakterleri hakkında detaylı bilgilere vipdizi.net adresinden ulaşabilirsiniz. 

Beni Bırakma Yusuf Kimdir
Beni Bırakma  Yusuf  Gerçek Adı 

Yorum Gönder for "Beni Bırakma Dizisi Yusuf Kim? Gerçek Adı "