Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çatı Katı Aşk Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Fragman

Çatı Katı Aşk Dizisi 6.Bölüm Özeti 

Kanal D ekranlarında ilk 6 bölümü geride bırakan Çatı Katı Aşk dizisinde bu hafta hatırlayacağınız üzere  Ayşen son dakika görücüsü Ömer’e “Evet” diyerek onunla nişanlanmayı kabul etmişti. Ayşen’in bu teklife evet demesine hemen herkes oldukça şaşırmıştır. Ayşen’in abisi ve ablası onun azını ararlar ve bir başkasına aşık olduğunu tahmin ederler. Demir ise kardeşinin aşık olduğu insanı mahallede aramaya başlar. Kendisine yardım etmek isteyen Demir’in ise teklifini reddeder. Demir ile Ayşen arasındaki aşkı çözmek üzere olan Demir bu bölümde sonuca ulaşmaya çok yaklaşmışken son dakikada Yasemin’in hamlesi ile gene bu durumu öğrenemez. 

Ateş ise bu nişanlılığı bozmak için elinden geleni yapar. Ateş bir taraftan Ömer’in kirli yüzünü ortaya çıkarmak için uğraşırken diğer yandan ise babası Asaf Avcı’nın yaptığı kötülükler ile başa çıkmak zorunda kalacaktır. Babası kötülüğü bir tık daha ileri alarak mahalle sakinlerinin yola taşan masa ve sandalyelerini zabıtaya toplatıp kötülüğün dozunu arttırır. 
Çatı Katı Aşk Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Fragman
Çatı Katı Aşk Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Fragman 
Ateş Ömer’in yaptığı bir kaç telefon görüşmesinde Ayşen ile formalite olarak babasının şirketlerine geçmek için nişanlandığını öğrenir. Bu durumu Ayşen’e ispatlamak için eski arkadaşlarını devreye sokar. Ömer bir arkadaşının doğum gününe gitmek için Ayşen’in babasından izin ister. Babası ise Demir’de gitsin diyerek izin verir. 

Çatı Katı Aşk 6.Bölüm Analiz ve Yorumları 

Demir’inde doğum gününe gideceğini duyan Sevda ise hemen atlar ve oda partiye gider. Demir’in peşini bırakmayan Sevda onu elde etmek için elinden geleni yapmaktadır. Yasemin ise Sevda’nın Demir’in peşinde dolaşmasından oldukça rahatsız olmaktadır. Sürekli onunla tartışan Yasemin için artık Demir ile yüzleşme vakti çok yakındır. 

Doğum gününe giden dörtlünün peşinden Ateş ve Yaseminde giderler. Zengin bir çevreden gelen Ateş’i doğum gününde hemen herkes tanımaktadır. Burada Ateş Ömer’in gerçek yüzünü Ayşen’e göstermeye çalışmak için uğraş verir. Partideki bir kadın ile Ömer’i öpüşürken gören izleyici olurken bu durumu Ayşen göremez. 
Çatı Katı Aşk Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Fragman
Çatı Katı Aşk Dizisi 6.Bölüm Özeti 7.Bölüm Fragman 
Dans müziğinde Ateş ile dans eden Yasemin sürekli olarak Sevda ile dans eden Demir’e bakmaktadır. Diğer yandan Ömer ile dans eden Ayşen ile Ateş bakışmaktadır. Ömer ise partideki sevgilisine bakmaktadır. Birbirlerini kıskandırmaya çalışan çiftler dans bitimi dağılırlar. Ateş bir fırsatını bularak Ömer’i tuvalete kilitler. 
Çatı Katı Aşk 7.Bölüm Fragman
Çatı Katı Aşk Dizisi 7.Bölüm Fragman 
Demir ise Yasemin’in yanına giderek çatı katında oturmak için sahte evlilik yaptıklarını bildiğini ve Yasemin’e neden kendisine yürüdüğünü sorar. Yasemin bu sorular karşısında hiç bir cevap veremez. Bu sırada ikili havuzun yanındadır. Yasemin karşısında duran Ateş ile Ayşen’in dudak dudağa olduğunu görür. Demir tam o tarafa bakacak iken Yasemin onu havuza iter ve ikili havuza düşer.

Çatı Katı Aşk Dizisi 7.Bölüm Fragman 

Çatı Katı Aşk Dizisi 7. Bölümde Ateş ile Ayşen’in öpüştüğünü gören Ömer’in nasıl bir tutum sergileyeceği merak konusu olacaktır. Yasemin’e her şeyi bildiğini söyleyen Demir ile Yasemin arasında ise nasıl bir bağın kurulacağı ise bir başka merak konusu olacak. Diğer yandan mahalleli Ateş’in babasının yaptıkları karşısında Ateş’e nasıl bir tutum sergileyecekler hep birlikte izleyeceğiz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler