Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çatı Katı Aşk Dizisi Doktor Uğur Kim? Gerçek Adı

Çatı Katı Aşk Dizisi Doktor Uğur Kim? Gerçek Adı 

Çatı Katı Aşk Dizisi Doktor Uğur karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Cansu Kanlıkaya Denizli 1977 doğumludur.  dizi hayranları tarafından merak edildi. Çatı KAtı Aşk Sevda’nın konuşma duyusunu geçici olarak yetirmesi sonucu Ateş okuldan arkadaşı Doktor Uğur’u eve çağırır.

Ateş ve Doktor Uğur’un yakın arkadaş olması ise ev sakinleri tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Çatı Katı Aşk Doktor Uğur karakterini canlandıran karakter hakkında detayları vipdizi.net farkı ile sitemizden öğrenebilirsiniz. 

Çatı Katı Aşk Dizisi Uğur
Çatı Katı Aşk Dizisi Doktor Uğur 

Çatı Katı Aşk Dizisi Doktor Uğur Kimdir?

Cansu Kanlıkaya Kim?
13 mayıs 1987 Denizli doğumlu olan Cansu Kanlıkaya 33 yaşındadır. Yıldız Teknik Üniversitesinde Elektrik Mühendisliği eğitimi alan güzel oyuncu daha spnra Beyaz Show da görev alarak deneyim kazanmıştır.
Aslı İslamoğlu ajans ile çalışmaktadır. Kabare 2019 da yardımcı yönetmen olarak yer almıştır. Uçankuş TV de görev yapmaktadır.

Çatı Katı Aşk Dizisi Doktor Uğur Kim? Gerçek Adı
Çatı Katı Aşk Dizisi Doktor Uğur Kim? Gerçek Adı 

Ateş ve Doktor Uğur Tıp Fakültesinden arkadaştır. Doktor olduğunu Ayşen’in ailesinden saklayan Ateş mecburen Sevda’nın hastalığında okul arkadaşı Uğur’dan yardım ister. Aynı zamanda akşam da Uğur ile yemeğe çıkan Ateş’i ise Ayşen oldukça kıskanır. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler