Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Çatı Katı Aşk Dizisi Ömer Kimdir? Gerçek Adı

Çatı Katı Aşk Dizisi Ömer Kimdir? Gerçek Adı 

Çatı Katı Aşk Dizisi Ömer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burak Poyraz İstanbul ilinde 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Çatı Katı Aşk Dizisinde Ömer rolü ile ekranlara gelen oyuncu dizinin ana karakteri olan Ayşen ile görücü usulü olarak nişanlanacak olan kişidir. Ayşen’in babaannesi çatı katında oturan Yasemin ve onun sahte kocasını evden atmak için son çare olarak torunlarını evlendirmek ister. 

Bunun içinde ahretliği ile bir plan yaparak onu İstanbul’a davet eder. Ahretliği ise torunlarını alarak İstanbul’a gelir ve torunu Ömer’e Ayşen’i ister. Ayşen ise istemeyerek de olsa Çatı katında bulunan Ateş’e kızarak bu teklifi kabul eder. 

Ateş ve Yasemin Kayseri’den gelen görücüler için işbirliği yaparak onları engellemeye çalışsalar da bunda pek başarılı olamazlar. Çatı Katı Aşk Ömer eve ilk geldiğinde görücü usulü evlenmeyeceğini söylese de Ayşen’i görünce karar değiştir. Ateş Ömer’e Ayşen’i kötülese de Ömer’in fikri değişmez. Son anda kız isteme merasimi sırasında babaanne verdim gitti dese de son söz Ayşen söyler ve evet der. 

Çatı Katı Aşk Dizisi Ömer zengin bir ailenin oldukça iyi eğitim almış bir çocuğudur. Oldukça da yakışıklı olan Ömer kız isteme sırasında zaman zaman Ateş ile tartışarak Ayşen’i istediğini dile getirir. Ömer Ayşen ile yemeğe çıkmak için babasından izin ister. Ayşen’in babası ise Demir ile gidin demesi üzerine Hep birlikte yemeğe giderler. Ancak bu duruma karşı olan Çatı katının sakinleri Ateş ve Yasemin ise onları takip ederek yemeğe dahil olurlar. 

Çatı Katı Aşk Dizisi Ömer  

Çatı Katı Aşk Dizisi Ömer rolü ile ekranlara gelen oyuncu Burak Poyraz İstanbul ilinde 1993 yılında dünyaya gelmiştir.Burak Poyraz  Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.Şimdilerde 27 yaşında olan oyuncu Çatı Katı Aşk Dizisi Ömer rolü ile dahil olmuştur. 

Burak Poyraz 2017 yılında Süleyman karakteri ile AVM Sakini isimli projede yer almıştır. 2018 yılında Aliya karakteri ile Alija isimli dizi sonrasında Kenan rolü ile Can Feda dizisinde rol almıştır. 

Çatı Katı Aşk Dizisi Ömer karakteri ve bu karaktere hayat veren Burak Poyraz hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler